Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 335W | Auto Ultimate, Auto Xtreme


Recommended Posts

gallery_42523_1051_122924.jpg

 

gallery_42523_1051_108743.jpg

 

gallery_42523_1051_148969.jpg

 

gallery_42523_1051_112558.jpg

 

gallery_42523_1051_38149.jpg

 

gallery_42523_1051_87819.jpg

 

Dzieki za pochwalki hehe co do autoXtreme ma dwa odrosty boczne bialo zoltawe a od topka glownego dalej wyrzuca kolorowe liście. Miałem straszną jungle wyrzucilem jednego planta, i przestawiłem położenie cooltuby na wertykalne. Rośliny odstawily jakis tydzien temu canne i teraz posilkuja się głównie biobloomem i bio bloombasticiem dolewam też małe ilości root-c od atami. To chyba na tyle narazie pogubilem się ile to już ma dni ale coś około 35 :) Jutro montuje siatke, temperatura w bosksie przez ulozenie wertykalne troche się podniosła.

Jeśli ktoś miał do czynienia z td silent to jak to jest z tymi kablami i biegami mam N LA i LB n to jeden kabel a drugi leci do a lub b ale nie wiem ktory to ten słabszy a który mocniejszy :D ?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie nie mam problemu narazie, temperatura 5 cm od ct jest okolo 28 `. Jestem miło zaskoczony tym co zrobiłem chociaż troche wątpiłem czy warto. Można temperature takiego systemu wertykalnego porownać do temperatury pracy cfl, kilka liści prawie dotyka cooltuby ale nie dzieje się z nimi nic zlego, od dołu dmucha mieszający a TD silent przestawiłem na wyższy bieg.

 

Rośliny mają dużo większe natężenie światła, a ja je lepiej wykorzystuje bo 250 W to jednak troche mało na o.64m2. Jedyna co muszę jeszcze poprawić to odwrócić CT żeby żarówka była od góry, bo oprawka kable i sam gwint żarówki robi mi pod nią martwą strefe.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Też chciał bym nie móc zbliżać się do 600, ale rachunki.... :D Żarówke zmienie dzisiaj w nocy bo nie chce im tam migatać światłem znowu, a chyba za jednym zamachem zamontuje też jakąś siatke żeby sobie to wszystko porozkladać rozsądnie.

 

Dla experymentatorow i plantatorów :panowie:

gallery_42523_1051_162060.jpg

 

Czarna dziura- zdjęcię edukacyjne jak ustawiacie lampe wertykalnie zawsze starajcie się zrobić odwrotnie niż na tej fotce :zen:

 

gallery_42523_1051_90144.jpg

 

gallery_42523_1051_31501.jpg

 

B)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+