Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 335W | Auto Ultimate, Auto Xtreme


Recommended Posts

Siema

Dzień 17

 

Fajnie że ktoś tu zagląda, dzieki chlopaki za mile slowa :)

A żeby nie zostać dłużnym robie małego Upa bo sytuacja jest .... dynamiczna :D

 

AutoUltimate

 

gallery_42523_1051_57485.jpg

 

Dwa AutoUltimate przeszły tening LST. Zrobiłem to ponieważ te dwa ultimaty rosną w jednej doniczce, nie miałem miejsca na więcej donic. Dostały ode mnie miejsce na środku namiotu więc wg. wszystkich informacji jakie zgromadziłem mają najlepszą miejscowke, którą może troche zrekompensuje wspólną doniczke. Jeden z nich ma plamy na liściach od urodzenia, oraz lekko te liście wykręca, cecha której nie da się nie zauważyć to jego niepochamowany wigor do tworzenia bocznych odrostów- pożyjemy, zobaczymy.

 

gallery_42523_1051_229142.jpg

 

gallery_42523_1051_63468.jpg

 

Trzeci Ultimate pięknie się ciągnie do góry i ładuje energie w odrosty, do tej pory wygląda na najlepszego z całej piątki. Nie mam serca i głowy żeby mu robić trening i chyba jest to zbędne, ale jeśli macie jakieś sugestie to smiało, przemysle każdą rade hehe :big-joint:

 

AutoXtreme

 

gallery_42523_1051_161890.jpg

 

gallery_42523_1051_209958.jpg

 

gallery_42523_1051_121301.jpg

 

AutoXtreme lecą też spoko, albinos konkuruje z największym ultimatem, pomimo swojej genetycznej niespodzianki któa w niczym mu nie przeszkadza. Drugi Xtrem jest zdrowy nie wyróżnia się niczym specjalnym po prostu zdrowy automacik zobaczymy co pokaże dalej. Na AutoXtrem nie było żadnych treningow, i nie ma ich w planie :laugh:

 

auto AK 47 Holenderski Skun

 

Plańcik narazie prezentuje sobą typowe geny rudealis. Dostał ode mnie FIMa, po którym zobaczyłem że pokazał pierwsze preflowery pod piętrem które było cięte. No tak wiem fim i automaty .... a co mnie nie stać heh :mexican:

gallery_42523_1051_44324.jpg

 

 

Ad 1. VITO Czuje, że zaraz mi tu napiszesz " A wyrzuć Pan ten kermazyt po co to komu"

A no masz Pan racje, tak dla estetyki wrzuciłem i dla wilgotności- airpoty i tak schną szybciej od tradycyjnych donic.

 

Pozdrawiam wszystkich zaglądających, i czekam na wasze propsy i hejty he :zen:

 

ONE LOVE !!!

 

https://youtu.be/j1vNGxAdvJc

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok wlaśnie podlałem pol dawki biobloom i pol cana teraz vega. Dzieki za odpowiedź.

Co do treningu- trzy rośliny puszczone są normalnie.

Trzy trenowane:

Ak47 dostało fima, dwa AutoUltimate są po LST. Narazie te dwa planty ( po LST)  podniosłem żeby wyrównać je wszystkie do cooltuby. AK47 pokazywało już preflowery przed ucięciem stożka, po tym preflowery znikły na pare dni czyli moge zaryzykować stwierdzeniem że FIMem zyskałem tydzień wega, no i piekne cztery odrosty. Ogólnie rośliny cudownie się już rozpędzają.

Marzą mi sie 1,5 m Xtremy ale nie wiem czy starczy mi skilla, narazie wszystko idzie zgodnie z planem chociaż mogły by być wyższe, trzymam kciuki sam za siebie z tą ich wysokością :big-joint: .

  A reszte trenowaną będe podnosił, żeby nie było cienia. :laugh:

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+