Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 335W | Auto Ultimate, Auto Xtreme


Recommended Posts

gallery_42523_1051_107084.jpg

 

gallery_42523_1051_138703.jpg

 

gallery_42523_1051_55117.jpg

 

gallery_42523_1051_248035.jpg

 

gallery_42523_1051_184371.jpg

 

gallery_42523_1051_68234.jpg

 

Trochę podziałałem, zamieniłem żarówkę stronami, dodałem siatkę, zamontowałem mieszający pod nią. Powoli leci do przodu wg moich obliczen zostało im około 40 dni, zobaczymy czy będą jakieś pozytywne skutki wertikala czy zdejme 15 g.... :puff:

 

Jakieś rady uwagi, krytyka mile widziane  :peace:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

med_gallery_42523_1051_137599.jpg
gallery_42523_1051_58698.jpg

 

za jakiś tydzień cykne ciekawsze fotki jakąś lustrzanką :) Planty wyglądają troche marnie na zdjęciu, ale to dlatego że 3 dni nie były podlewane. Dostały dzisiaj massive, bio blombastic, root-s nie dolewam już canny zauważyłem że rośliny są ciemno zielone więc pewnie azotu jest nawet za duzo, a bio bloom ktory jest nawozem podstawowym też ma go nie mało. Zamontowałem dzis dodatkowo cfl.

To by było na tyle, dziewczyny mają około 50 dni.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heh Anonymous i właśnie mamy wyjątek od reguły :D

Za wcześnie się zaczełem cieszyć, teraz cfl jest już wyjęty .... był problem z temperaturą przy dzisiejszej pogodzie podskoczyła do 38` :/

Przydał by się większy hps ale już chyba jest na to za pozno i polece na tej 250...

Ostatnio mam jakąś czarną passe, lumatek zaczął mi migać na 250 SL, sprawdziłem dwie żarówki. Timer dał d.... i wczoraj nie wyłączył a dzisiaj włączać nie musiał bo i tak chodziło światło.....

I CFL poluzowała się, a konkretniej te rurki latają w oprace żarówki .... więc wyjełem dla bezpieczeństwa i temperatury.

Co zauważyłem to żarówka dual sunmaster ma mniejszą temperature pracy od GIB flower więc wróciłem do sunmastera i mam spowrotem 25` w namiocie.... nic już nie kombinuje.

Dzisiaj rośliny dostały samą wode żeby troche odpoczeły, ale listki koncowki itd lecą książkowo więc płuknełem je tak profilaktycznie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+