Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Pineapple Chunk, White Widow, Blue Cheese, Lost Coast OG Kush


Recommended Posts

wiem green sledze na biezaco Twojego log'a ... szkoda bo do pewnego momentu bylo kapitalnie ale i tak bedzie dobre palonko wiec nie ma co sie martwic  :joint:

 

Osobiscie nie uwazam, ze nawozy biobizza sa zle ale gdybym dawkowal wg rozpiski to nie wiem czy by cos zostalo  :Facepalm:  z nawozami trzeba umiec sie obchodzic, a do tego potrzebne jest pojecie w temacie ... ja takowego nie mam wiec po pierwszych dziwnych oznakach (jak np nie zolte ale wrecz jaskrawe koncowki lisci po dodaniu nawozow) ograniczylem je do minimum ... poki roslinki wygladaja ok poty sie nie martwie :)

 

Pzdr :piwo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema.

Pisałeś wcześniej, że serek prezentuje się najlepiej a zaczynał marnie. U mnie też ser był najmniejszy a teraz fajne grube pąki wypuścił i zalewa się bursztynami. Może serki tak mają, że dopiero na koniec dostają tego jeb***cia.

Co do BioBizz'a u mnie też ten nawóz nie zdał egzaminu  :Facepalm:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema.

Pisałeś wcześniej, że serek prezentuje się najlepiej a zaczynał marnie. U mnie też ser był najmniejszy a teraz fajne grube pąki wypuścił i zalewa się bursztynami. Może serki tak mają, że dopiero na koniec dostają tego jeb***cia.

Pozdro

 

Cos w tym jest i to nie koniecznie z serami, czesto sie zdarza, ze roslinki najmniejsze na poczatku pozniej wioda prym :) ja natomiast podejrzewam, ze w moim przypadku wplyw na to mogl miec dosc wczesny i dosc konkretny fryzjer jakiego sie dopuscilem na serku ... byl to pierwszy raz kiedy w ogole obcinalem listki i jak juz je "opitolilem" to sam stwierdzilem, ze przegialem i reszta panien juz byla strzyzona skromniej ... mozliwe, ze poszlo w topy :P

 

co do jebniecia to ja na nie jeszcze czekam  :zen:   ;)

 

Ja będę robić jeszcze jedno podejście do Biobizza przy następnym GL: ziemia light mix+biotabsy+trypack. Jak i to nie wypali to zmiana firmy.

 

imo tabsy i trypack to niezbyt fajna opcja ... green wyciagnij wnioski ze swojego obecnego growa i od ktorego momentu zaczelo sie sypac ... od pierwszego podlania Biobizz'em

 

ja na przyszly grow (mam nadzieje, ze na koniec czerwca) zrobie 4 roslinki z Biotabsami na samej wodzie i te same 4 roslinki z Trypackiem, roslinki beda w ziemi Biobizza LightMix wymieszanej z AllMixem pol na pol ... zobaczymy czy bedzie jakas roznica w wygladzie, wzroscie, smaku itp  B)

 

Pzdr :piwo:

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli że co trypack i biotabsy razem są nie teges?

To chyba zależ kiedy i co dajesz i co roślina potrzebuje.

Wsumie nigdy nie używałem trypack i tabs ale teraz chce użyć tego na out-a.

Zobaczymy?.

 

zapewne wszystko mozna miksowac ze soba ;) wiadomo, ze jak roslina wykazuje niedobory to trzeba dokarmic ale ja nie mam pojecia zeby sie w tej kwestii wypowiadac :P producent tabsow przy niedoborach sugeruje mieszanke orgatrexu i bactrexu, a prz autopotach na czerwono odradza dodawanie jakichkolwiek nawozow do zbiornika z woda; ja po prostu jestem zbyt zielony w temacie zeby eksperymentowac  :blink:

 

Pzdr :piwo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+