Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Pineapple Chunk, White Widow, Blue Cheese, Lost Coast OG Kush


Recommended Posts

:elo:

 

Dzien 49 [weg: 30, flo: 19]

 

 

Nowy set-up

 

Homebox Evolution q120 (120x120x200cm), Sunmaster HPS 600w, Lumatek 660w SL + nowy reflektor  :)

 

med_gallery_42276_1044_836937.jpg

med_gallery_42276_1044_32920.jpg

 

Temperatura od razu wzrosla do 29/30 stopni i wilgotnosc spadla do 40%. Robiac przebudowe jeden z mieszajacych juz sie nie chcial wlaczyc wiec na razie na jednym jade. Ze wzgledu na temperature chce przesunac dzien kwiatkom zeby byl w nocy, a w dzien zeby spaly ... ale to jeszcze pomysle bo chce dodac jeszcze jeden pasywny + jutro ogarne jakis konkret mieszajacy i zobaczymy jak to bedzie z temperatura :P

 

Fotek nie za wiele bo caly dzien walczylem z tymi rewolucjami ...

 

med_gallery_42276_1044_1366854.jpgmed_gallery_42276_1044_669508.jpgmed_gallery_42276_1044_864836.jpg

med_gallery_42276_1044_921767.jpg

 

Na poczatku jade na 600w, a z czasem przelacze na 660 :)

 

Pzdr  :blant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Anonim zanim "rozkleilem" stary namiot to juz mialem dosc :Facepalm:  ... a jeszcze trzeba bylo nowy "zbudowac" ... poszedlem na latwizne ale jest ok ... zreszta nie mialem zadnych rur wentylacyjnych wiec musialem wykorzystac stare i z dlugoscia byl problem  :laugh: co do starego namiotu to albo klony albo sam weg zeby w nim robic i wtedy miesiac oszczedzam ;)

 

@greenmouse mam nadzieje, na pewno juz sie "nie przytulaja" ;) musze tez powiedziec, ze nie wiem czy to przez swiatlo (ze jasniejsze i lepiej widac) czy tez przez to, ze jakos na bialym tle lepiej widac ale te kwiatki (chodzi mi o topki) od samego poczatku w nowym set-up'ie tak jakos wieksze sie wydaja  :D

 

zeby bylo smiesznie wczoraj jeszcze drugi mieszajacy mi poszedl ... temperaturka 32 stopnie  :Facepalm:  ... dzis ogarnalem wiatrak fi 30cm i temperatura o 4 stopnie w dol :) takze sytuacja opanowana  :bananas:

 

Pzdr  :piwo:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@itaka jestem w trakcie przestawiania panien na zycie w trybie nocnym wiec temperatura do tych 26 powinna spasc, dzis juz do 17 maja noc

 

@zeno666 mam nadzieje, ze panie mi to okaza pieknymi topkami :P a tak szczerze to meczyly sie strasznie w poprzedniej "klitce" ... blad nowicjusza czyli "za duzo chcialem" ;)

 

dzieki 

 

Pzdr :indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+