Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 32W / LED 20W | Super Skunk AF


Recommended Posts

Dzieki wszystkim za dobre slowo :)

Kurde na forum jest kilka tych przepisow na maselko i nie wiem ktory zastosowac dla samych przytopowych listkow.

Chcialbym moc kontunuowac przygode z uprawa, ale powiem szczerze, ze juz przy tej schizowalem sie niemilosiernie bo juz pod koniec bylo czuc baaardzo mocno, a mieszkam na parterze.

Dlatego teraz robie przerwe ze wzgledu na schize i warunki jakie panowaly by w pudle latem, ale bede myslal nad zakupem jakiegos wiatraka kanalowego i filtra węglowego. Tylko czy taki kupny filtr weglowy wyeliminuje mi na tyle zapach, ze jak ktos bedzie przychodzil do mnie to tego nie wyczuje?

Zwyczajnie boje sie narazac siebie i rodzinke... Jak bym mial domek i piwnice w nim to byla by bajka.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobry filtr, tłumik i będzie spoko :) Niestety spokojna głowa kosztuje, ja wydałem już powyżej 1000zł na samą wentylację by było cicho, a i tak filtr mam najtańszy eco... Są jeszcze specjalne ozonatory powietrza które całkowicie zabiją zapach ale to już bardzo droga zabawka... Gratuluje i smacznego życzę :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak jak pisałem zapodaję fotki suszu. Nie suszyłem długo moich plancików bo bałem się, że zrobię wióry tak jak poprzednim razem. Teraz wyszły idealnie, a jak poleżakują jeszcze kilka dni to będzie bajeczka.

 

FullSizeRender

topek z jednej z dwóch niższych panieniek

 

FullSizeRender (1)

topek z wyższej panienki - luźniejsze o ciut innym kolorze i zapachu

 

FullSizeRender (2)

po lewo topek z jednej z niższych panien, po prawo topek z wyższej

 

FullSizeRender (3)

trzy rządki zaznaczone palcami to susz z najwyższej panienki, a reszta to dwa pozostałe planty

 

FullSizeRender (6)

susz z najwyższej panny
 

FullSizeRender (5)

susz z dwóch niższych panien
 
nie wiem ile wyszło suchego bo nie chciało mi się ważyć (zresztą waga kuchenna i tak nie odda dobrze wyniku). generalnie ja jestem zadowolony :) 
dzięki wszystkim za uwagę :) mam nadzieję, że jeszcze się tutaj spotkamy :) 
można zamknąć. pozdrawiam :)

 

 

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+