Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 32W / LED 20W | Super Skunk AF


Recommended Posts

Powitać,

 

Mamy dzisiaj dzionek 39 / 22 flo :) 

Panienki po 7 dniowej (jeżeli się nie mylę) przerwie dostały dzisiaj standardowo po literku odstanej kranówki z pełną dawką nawozów Bio Grow, Bio Bloom i Topmax na tydzień 5 życia roślinek. Zamontowałem mieszający wiatrak co zaowocowało większymi ruchami wewnątrz boxa, a co za tym idzie więcej zapachu, ale póki co filtr domowej roboty się sprawdza idealnie :) 

W czasie podlewania zrobiłem też małego fryzjera tj. liście które na dole już kończyły żywot usunąłem (były 4 sztuki zdechlaków) i usunąłem najmniejsze odrosty które były przysłonięte liśćmi. Na jednej sztuce uciąłem 2 takie odrosty, na drugiej 3, a na trzeciej żadnego ponieważ wszystkie ładnie powychodziły znacznie wyżej i postanowiłem je na razie zostawić. Tak czy siak nie wybiły by się już do góry i nic z nich by nie było sensownego :)

 

Nie wiem czy dobrze zrobiłem z tymi odrostami, ale zobaczymy co będzie ;) Mam nadzieję, że jakoś mega mocno nie zestresowałem tym zabiegiem roślinek bo jak narazie wszystko pięknie się rozwija w dobrym kierunku i nie chciałbym nic popsuć :)

 

A tak prezentuje się całość na fotach:

FullSizeRender (8)

FullSizeRender (4)

FullSizeRender (5)

FullSizeRender (6)

FullSizeRender (7)

 
Co myślicie? :)

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Drogi @greenmouse, a więc wygląda to następująco... wyciąg znajduje się na dachu jest to wentylatorek komputerowy 12x12cm o przepływie powietrza około 120m3/h może ciut mniej... na wyciąg nałożona jest nakładka (to ma swoją fachową nazwę, ale jej nie pamiętam) która jest przykręcona  i przyklejona sylikonem do dachu, w nakładkę włożyłem rurę FI125 i wszystko uszczelniłem dodatkowo na obrzeżach sylikonem (łącznie z każdą szparą w boxie + drzwi uszczelniłem uszczelką). Uprzednio w rurę wkleiłem klejem na gorąco kółeczko FI125 wycięte z drobnej drucianej siateczki. Siateczka jest w odległości kilku centymetrów od wentylatora wyciągającego. Na tą siateczkę nasypałem około 5cm węgla aktywnego... Potem jak widać na fotce jest wolna przestrzeń i na końcu mata węglowa ;)

Od taki filtr, ale jak na razie daje sobie bardzo dobrze radę :) Zobaczymy co będzie za jakieś 2-3 tygodnie :)

IMG 0189

IMG 0192

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+