Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 32W / LED 20W | Super Skunk AF


Recommended Posts

Tylko, że greenmouse ma panel zbudowany za niewiele większe pieniądze ;)

O ile dobrze kojarzę, wy kupowaliście żarówki po ok 40$?

A budowę takiego panelu, jak ja mam, da się zamknąć między 300 a 600zł- zależy czy uda się okazyjnie kupić komponenty typu radiator czy drivery, bo ceny diodek się nie przeskoczy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak... około 40 dolarów... i faktycznie teraz siedze, licze sobie i jak bym chciał zmontować panel z 30 diodek firmy Helio (ponoc nie jest to jakis szrot) w konfiguracji:

 

- 9 red 1w 

- 11 deep red 3w

- 8 royal blue 3w

- 2 cool white 3w

 

z zasilaczem, plytka pcmb, termikiem i radiatorem to koszt takiego panelu wyniósłby około 300zł, moc jaką pobierał by ten panel to 55W +/- 5% :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja zapłaciłem mniej. Ale widze , że inflacja u Chińczyków ładnie skoczyła ;)

U mnie z przesyłką za 50w(14w) było dokładnie 72.5 zł po ówczesnym kursie a za 80w (32w) dokładnie 90 zł.

Ale popyt wzrósł to i ceny również  :D

 

Jak ostatnio sprawdzałem na eBay'u to teraz 80w(32w) kosztuje już 30 funa ! Grubo poszło w górę...

 

@bart85 - wielkie sorry za lekki off ;)

 

P.S. Racja greenmouse (zamooliłem ;) )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

powitać :) 

 

dzien 33 / 16 flow

 

wczoraj podlane z pelna dawka nawozow po literku odstanej wody na glowe :) idzie pomalutku ale do przodu... troche sie obawiam ze nie wyrobie sie z wysokoscia, bo zostalo mi max 20cm zapasu i to po tym jak zmodyfikuje lekko oprawke od zarowki ledowej ;) 

ogolnie najwyzsza panna ma 37cm, srednia 36, najnizsza 34 - nie widac tego na zdjeciach bo stoją na podwyższeniach zeby wyrównać szczyty do najwyższej :)

 

generalnie mogła by się rozpędzić z flowem ;)

 

FullSizeRender

FullSizeRender (3)

FullSizeRender (2)

FullSizeRender (1)

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poczekam jeszcze pare dni i zobacze co bedzie bo jak tak patrze to wydaje mi się ze nie bardzo mam pole manewru do naginania, ale jak bedzie trzeba to dam rade :)

Generalnie wydaje mi się, że błędem było posadzenie 3 panienek na tak małej powierzchni. Wydaje mi się, że dwie to max na 0,16m2, a najlepiej jedna w donicy 7-9 litrów i trening LST. Co myślicie??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - musisz pokombinować troszku. Dasz radę. Gorzej jak byś miał 3 w jednej donicy ;) 

U mnie teoretycznie jest 0,17m2 tyle , że ja mam 2 w jednej a i tak z miejscem jest na styk. Skunki masz od Bulka ? 

Jeśli tak to troche zamulają na początku flo ( bynajmniej u mnie tak było ), ale za to później....miód malina ;)

Przyspieszyła z flo ok.40-45 dnia . A ścinka Skunka była w 90 dniu. Jedyny problem jaki z nią miałem to to , że nie chciała przestać rosnąć.....miałem niekończące się podwiązywanie

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@scorp skunki sa od bulka i dobrze slyszec ze jeszcze sie rozpedza, ale tym niekonczacym sie rosnieciem i dlugoscia zycia mnie zwartwiles... chodz jak bedzie trzeba to bede podwiazywal i z czasem tez dam rade :)

tak czy siak twierdzę, ze na 0,16 to max dwa planty i nastepnym razem bede sie tego trzymał... zreszta zobaczymy jak to wszystko sie teraz potoczy i wtedy bede myslal co na nastepny raz kombinowac ;)

@jakatora slyszalem ze te ufo sa spoko, ale raczej zbuduje panel wlasnorecznie bo lubie sie bawic w takie rzeczy i bede mial jeszcze wieksza satysfakcje jak panel sie sprawdzi :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+