Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 32W / LED 20W | Super Skunk AF


Recommended Posts

witam,

 

mamy dzien 60 / 43 flow

 

roslinki moim zdaniem zdrowe, podlewam co 4-5 dni odstana kranowka, raz z namozami, a na drugi raz bez. 

glowne szczyty sa ciut wieksze od zapalniczki wiec identycznie jak w grow z big bangiem... obstawiam, ze przez 16 dni jakos szczegolnie bardzo juz nie napuchna. szczyty sa bardzo zbite i twarde :) ciekawy jestem ile z tego wyjdzie :)

dzisiaj jednak mnie cos podkusilo i oberwalem kilka wiatrakow z jednej roslinki zeby zobaczyc czy to cos pomoze w przyroscie masy dolnychtopkow poprzez dostanie sie wiekszej ilosci swiatla do nich.

 

jakies porady co do kosy, podlewania na ostatnie dni? 

FullSizeRender (15)

FullSizeRender (16)

FullSizeRender (17)

FullSizeRender (18)

FullSizeRender (19)

FullSizeRender (20)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Max do 14 maja, ale rozwazam kose 7 maja bo już jest je trochę czuć. Potem robie dluzsza przerwe i bede budowal LEDa.

Z miodem tez sprawdze patent tylko jakos niejasno sie Smaku wyrazil jak na moje co do tego podlewania ;)

U Ciebie @kolesio widac ze wiecej watów jednak - wieksze szczyty, wieksze odrosty boczne. Na przyszly grow bede miał ten panel i jak sie uda to wcisne jeszcze ta zarowke LED co mam teraz i zobaczymy co wtedy bedzie :)

Ps. Jak macie Insagram to odszukajcie typa @ironhead_2 :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+