Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Noname


Recommended Posts

Jest zasada, jeżeli masz filtr powietrza o parametrach 220m3/h to i wentylator powinien być o zbliżonej mocy. Jeżeli ten filtr masz poniżej 200m3/h mogą być problemy z filtrowaniem zapachu.

 

Puki nie przyjdzie nowy wentylator otwórz te kratki, przynajmniej powietrze będzie miało którędy uciekać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej! Witam wszystkich zainteresowanych na małym up ;-)

Obecnie dzień 33veg. Nadal naświetlam dziewczyny 18/6. Myślę, że pojutrze przełącze na flo. Booster jakiego mam zamiar użyć to canna Boost. Zastosowałem się do wszystkich zalecanych mi rad na forum, po czym zrobiłem kompletny remont boxa.

* Od 5 dni jest już nawilżacz.

* Dziś zamontowałem nowy wiatrak wyciągający przy filtrze i jest petarda;-)

* Stary wiatrak od filtra użyłem jako mieszający.

* Krzesełka się pozbyłem z boxa.

* filtr umieściłem u samej góry.

* wiatrak mieszajacy (duży) zawiesiłem w rogu, podstawkę także wywaliłem, dzięki czemu mam dużo więcej miejsca w boxie

...

Odmiana jaką posiadam okazała się jedną z genetycznej odmiany blue cheese. (Klony odkupilem od kolegi). Zapach łodygi także mówi swoje.

Temperatura:dzień 25-26'C noc 17-19'C

Wilgotność: 40-45%

Narazie dodaję jedno zdjęcie. Więcej za tydzień już na flo;-)

gallery_42329_990_158169.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanero,

Wyzuc z boxa ta butelke kable wszystkie zawies u gory bo mozesz miec przebicie i lipa w tedy.

Pokaz zdjecie calego boxa razem z lampa i rozstaw rosliny w optymalny sposob (po katach chodz nie do

samych katow). lampa powinna byc na srodku i wtedy regolarnie (kilka dni do tygodnia) obracaj

donicami o 90 stopni . itak jak kolega napisal wyzej przelacz na flo bo bedziesz musial robic

lamania.Roslinki wygladaja zdrowo i wesolo:) .

Pozdro i z fartem do mety .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+