Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Noname


Recommended Posts

widac po lisciach ze walczysz z wilg. ratuj sie recznikami, miskami z woda, czym kolwiek co wpadnie ci do glowy skoro nie masz nawilrzacza, zamien tez went zeby wyciagal powietrze a nie wpychal i troche go zwolnij. bo masz warunki pokojowe a nie ogrodowe. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zacznij od wyłączenia i zdemontowania wiatraka wtłaczającego powietrze, filtr powietrza musi być u góry podwieszony do sufitu boxa. Na dole masz otwory wlotowe z siateczką, uchylając je tamtędy dostaje się świeże powietrze pod ciśnieniem jakie wytwarza wentylator wyciągający z filtrem, siateczka chroni przed zanieczyszczeniami i szkodnikami. Wentylator mieszający przypnij/powieś, stołek wywal a rośliny daj pod sam środek lampy. Tyle na tą chwilę, opisz co tam zamówiłeś i masz z tej wentylacji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Problem pojawia się gdy wymontuje wentylator wtłaczajacy powietrze. Próbowałem już wcześniej, ale w afekcie nie mogę opanować temperatury, Która wzrasta powyżej 32'C. Myślę, że jeżeli zmienię wentylator wyciągowy przy filtrze z tego jaki teraz mam na dwa razy mocniejszy polepszy sprawę i namiot nie będzie jak balon ?

Dziękuję Anonymous zastosuje sie do Twych rad:) Filter w górę krzesełko wylatuje z imprezy roślinki na środku parkietu;)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+