Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | The Doctor


Recommended Posts

Dzień: 20
Tryb: FLO (kwitnienie) :)
Wilgotnosc: 40-50%
Temperatura:
24-28 (dzień)
20-22 (noc)
 
Czy liście nie są za blisko lampy ? Nie ma efektów przypalenia...
Które liście wyciąc i ile, by zmaxymalizowac puchniecie topow,
co by pobieraly wystarczajaco slonca ?
 

DSC00280

DSC00279

DSC00278

DSC00277

DSC00276

DSC00275

DSC00273

DSC00271

DSC00270

DSC00269

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Możesz trochę podnieść lampę. 

 

Które liście wyciąc i ile, by zmaxymalizowac puchniecie topow,

co by pobieraly wystarczajaco slonca ?

Załóżmy że liście to takie panele słoneczne, jak chcesz zwiększyć przypływ mocy obcinając panele ? :D

Ale pod siatką możesz posprzątać i wszystkie stare liście które nie wyglądają zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czy liście nie są za blisko lampy ? -

 

Wyglądają że są za blisko ale to ty wiesz najlepiej. Przytrzymaj mokrą rękę na wysokości szczytów przez minutę.
Które liście wyciąc i ile, by zmaxymalizowac puchniecie topow
co by pobieraly wystarczajaco slonca ? -

 

-Moje zdanie jest takie że liścia który ma mniej niż 50% śladów zniszczeń powinno się pozbyć tylko w ostateczności. Innymi słowy nie wycinać w ogóle.
 
Widać ze szczyty uciekły ci z siatki i idą nierówno. W razie potrzeby możesz użyć drutów żeby korzystniej poukładać szczyty.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiatraki nawet jeśli "zasłaniają" topy to nic nie szkodzi. Sam "top" nie przekazuje sobie sam energii. To wszystko bierze z liści. Gdy zaczniesz obcinać zdrowe liście to energia którą roślina wykorzystała by na przekazanie w szczyty zacznie puszczać w ponowny odrost liści których się pozbyłeś. I spowolni się przez kilka dni.

Kiedys robiłem ten sam błąd sądząc , że liście zasłaniają topy.....bla bla.

G...prawda im więcej światła dociera do liści tym lepiej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a moje zdanie jest troche inne ze warto czasem obcinac bo to co idzie w rozwoj lisci pomaga w rozwoj innych czesci roslin.Ja obcinam czesc lisci gdy topy sa ladnie uksztaltowane a nie w pierwszych 2 tygodniach flo tylko w 3 i 4tygodniu i nie widzialem zadnych plecow wrecz odwrotnie oczywiscie przy indykach bo przy af tylko obcinam te ktore zolkna bo auto to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+