Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | The Doctor


Recommended Posts

Nie ma idealnej pory na podlewanie.

Ja podlewam tak jak działkowcy  ;) czyli kilka minut po zgaszeniu lamp.Nie bez kozery podlewają zawsze po zachodzie słońca.Zresztą z tego co ostatnio czytałem to ten sposób jest polecany przez "SPLIFF"a.

Wybór należy do Ciebie. Pamietaj tylko , żeby nie podlewać przy włączonych i rozgrzanych lampach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lepiej podlewac z rana a nie po zgaszeniu swiatla bo tylko bardziej zwiekszasz wilgotnosc i tak juz sporo podniesiona przez rosliny.A gdy rosliny rosna i gestnieja to w nocy mocno odparowuja bo pobieraja tlen a produkuja dwutlenek wegla ktory jest ciezszy o powietrza i przy podwyzszonym stezeniu podnosi wilgotnosc powietrza zawdziecza sie to fotosyntezie powinienes znac to pojecie z biologii  wiec cerkulacja w nocy tez bardzo wazna by na flo nie wlazla plecha.Do pojawienia sie cipek powinienes utrzymywac wilgotnosc w granicy 60-75%,Przy flo 45-55%. Kiedy trzeba podlac to kieruj sie bardziej waga doniczki jaka jest po podlaniu a kiedy sucha ja podlewam obserwujac swoje panie jesli zwisaja im lekko lisci.Teraz trzymam z 70% coco buferowane i podlewam co dzien bo widze po roslinach ile im trzeba.Pozdro i do przodu!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale nie twierdze , że robie tak dlatego , że tak napisali ;)

Od zawsze tak podlewam , a teraz się tylko utwierdziłem :)

 

Zresztą szczerze mówiąc nie widzę różnicy.Podlewałem tak i tak.

Przecież zobaczcie jak jest na oucie.Deszcz nie pada o jednej godzinie czy też porze.

I co konopia rośnie jak trzeba , więc każdy sposób jest dobry byle z głową i nie przy lampach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+