Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Super Lemon Haze - Aero-Flo


nihon

Recommended Posts

nic nie wyrosło za duże... jak jest mało miejsca to je trenujesz, fimujesz czy co tam chcesz... naucz się wpierw uprawiać normalnie w glebie, nim się weźmiesz za hydro.....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

myślicie że w glebie by lepiej poszło?

niema co się smucić, pamiętacie swój pierszy raz? :zab:

 

myślę że @nihon nastepnym ma szanse hydro opanować

i niema co wracać do zniemi jak już jest sprzęt, bo to i tak 2 różne światy

 

sam miałem 10 lat outdoor i szło mega ale jak robię pierwszy grow indor mam dylematy :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A teraz z seri "moje skromne rady"...

1.Sprzedaj ten chinski wynalazek

2.Kup 15l donice autopot + ziemia BioBizz Light Mix

3.Kup zbiornik na wode min 100L

4,Kup zestaw nawozów BIOTABS 

5.Wysadz jeszcze raz SLH

 

i uwierz lub nie nastepnym razem sciagniesz wielki pachnacy cytryna i swiecacy sie od kryształów plon.

 

W tym systemie nie da sie nic zepsuc gwarantuje Ci to! czysta odstana woda + natura zrobi swoje! 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Masz super ten system, zostań przy nim. Załóż nowego growloga, uzupełniaj go co 3 dni, ogarnij lepsze miejsce (boxa) żeby mieć przede wszystkim dostęp do roślin z dwóch stron. Może całe pomieszczenie wykorzystaj. I zostań przy sezonowych roślinach bo na automatach wcale się lepiej nie nauczysz. Dużo czytaj o hydro/aero i będzie dobrze a człowiek na błędach się uczy. Oglądaj fotorelacje z hydro i czytaj jak to robią. Nie sadź w ziemi nie warto jak się nauczysz robić to dobrze w hydro/aero to będziesz miał 100 razy więcej z tego. Pozdro i czekam na następny gl.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+