Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 400W | Shining Silver Haze, Palmeiras Auto


Recommended Posts

Roślinki faktycznie coś słabo rosną, podejrzewam że za późno wsadziłeś je do docelowych. Różnica między odbłyśnikami jest kolosalna, nie ma co się dziwić patrząc jaką powierzchnią odbijał zwykły cooltube. Przewietrzasz pomieszczenie ? Wszystkie zmiany na plus więc powinny ruszyć.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

60 cm to nie tak malo jak sie zdaje. napewno dobry pomysl z tym topingiem, spokojnie mozesz tez main linig zrobic. co wybierzesz to jesen pies ze tak powiem. powinienes ogarnac bez powiekszania wysokosci no chyba ze masz problem z tempa. aa lej wode caly czas bo zanim przerosna donice i zjedza co w niej jest to minie troche jeszczeczasu. a nawet nie malo. a lej zadziej a wiecej zeby ci te torfowe rozpuscilo ladnie donice. mysle ze tak to sie szybciej stanie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

fim to ciecie stozka przez co wiecej stozkow wzrostu po rozgalezieniu(w miejscu fimu)jest. toping to ciecie pedu glownego wtedy wszystkie pedy boczne ponizej staja sie tak jakby glownymi(ale 'energia' nie jest porowno rozkladana). a to co chcesz (4 glowne szczyty) to main linnig. tak jak by toping ale tak ze uzyskujesz jedna pare pedow bocznych a potem na nich znowu toping dla uzyskania na istniejacych kolejnej pary pedow bocznych co w sumie daje 4 glowne szczyty do ktorych 'energia' porowno idzie. to sa drobne ale znaczace szczegoly jak slabo opisalem szukaj na forum topikow jest tam szezej wszystko opisane. jo!

ps ale jak chcesz sie zmiescic na malej wysokosci tto zrob jak Ill pisze LST do ziemi i heja

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam

 

Zgodnie z sugestią Vito - zmieniłem fotoperiod na 12/12 3 dni temu.

 

Dla przypomnienia - dzisiaj mamy 38 dzień życia.

 

Za kilka dni jak już oficjalnie rozpocznę odliczanie fazy kwitnienia - zdejmę z zestawu nawilżacz.

 

Natchniony postem o defoliacji - zrobiłem Pannom strzyżenie i pousuwałem tak z 10-15 liści z każdej rośliny z górnych jej części.

 

Poniżej fotki przed i po fryzjerze

 

DSCF3764

 

DSCF3765

 

DSCF3766

 

DSCF3768

 

DSCF3769

 

DSCF3771

 
Czy to już zalążek preflowera ? Czy już mam liczyć od teraz kwitnienie ?
 

DSCF3778

 
 
Panna "Duża" coś zaczęła gubić zielony kolor na końcówkach liści górnych pięter.
 
Może coś trzeba zacząć ją dokarmiać ? Do tej pory na 20 "podlewań" tylko 3 raz polałem wodę z nawozem tnt complex i dodatkami supervit, root complex, power zyme
Czy powinienem podać jej już HESI Bloom Complex ?
 

DSCF3784

 

DSCF3786

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dobra - jestem z fotkami w końcu :) - w końcu to FOTO-relacja :)

 

Jako, że fotki robione były "w nocy" - nie wyciągałem roślin z szafy.

 

Przynajbliższej okazji zrobię oddzielną sesję każdej roślince.

 

SSH stuknęło już 83 dni życia i 48 kwitnienia.

Automaty Palmeiras 60 dzień życia i 43 kwitnienia.

 

Temperatura w dzień to nawet 31 stopni, wilgotność to max 50%.

 

Palmeirasy dostają papu zgodnie z tabelką HESI - 100% dawki.

SSH od 2 podlań dostaje co raz więcej papu - najpierw było to 120% dawki, ostatnio 133%.

Dawkę dla SSH planuję dalej zwiększać powolutku aż nie zobaczę popalonych końcówek liści.

 

W między czasie zaopatrzyłem się w MFLB i już zdążyłem wyrzucić wszystkie fify, bonga, zapalniczki i cały osprzęt związany z ogniem - od teraz tylko waporyzacja :D - zdrowie najważniejsze.

Nie mogę się doczekać :P

 

Poniżej fotki - mam nadzieję, że się podobają.

 

Mile widziane uwagi/zjebki/pochwały/pytania/rozkazy :D

 

DSCF2956

 

DSCF2957

 

DSCF2958

 

DSCF2959

 

DSCF3943

 

DSCF3944

 

DSCF3945

 

DSCF3948

 

DSCF3952

 

DSCF3953

 

DSCF3954

 

DSCF3955

 

DSCF3963

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+