Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL / HPS 250W | AK48


wacek901

Recommended Posts

ostre lst chyba odpuszcze mam wystarczająco dużo miejsca żeby lecieć bez jedynie podwiąże tak aby lampa ładnie naświetlała wszystkie szczyty dziś pokazały preflowery nie wiem jak to możliwe po tak krótkim czasie może były wcześniej tylko ich nie widziałem w każdym razie są już dobrze widoczne wieczorkiem zapodam fotke

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jest 5 dzień flo wydaje mi się że rosną bez problemów dostają terra flores co drugie podlanie niedługo zaczne lać nawóz za każdym podlaniem czekają sobie na kose  ak 48 z drugiego growloga wtedy przeprowadzą się pod hps 250 w zgodnie z zaleceniem Batona podwinąłem co trzeba i podwiązałem

DSCF1850

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wmiare sie by to zgadzalo wiec ja bym ci proponowal skoro jeszcze jakies 2 tyg zanim przeprowadzka.

to prunning pokolei zrobil i przyciol glowny ped. powinien sie w tym czasie zrobic takjakby parasol.

od gory cala powierzchnia zajeta stozkami wzrostu i lisciami. a pod nim tylko lodygi doprowadzajace papu z ziemi. 2 parasolki takie hehe bylyby cacy :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+