Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL / HPS 250W | AK48


wacek901

Recommended Posts

Siatkę musisz teraz zamontować i rozprowadzić po niej odrost tak żeby każdy miał swoje oczko w siatce. Dopiero wtedy przełączasz na flo i zamysł jest taki że szczyty masz nad siatką a liście pod czyli Sea of Green :)


Najlepiej zamontować ją tak żeby mozna było wyjać planta z boxa. Czyli zamontować ją do doniczki lub zbudować ramę tak żeby wcyiągać razem z doniczką. Bo jak zamontujesz siatę do ścianek boxa to raz że już planta przed kosą nie wyciągniesz, a dwa to że mozesz miesz problemy z operowaniem szczytami na końcu boxa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DSCF1739

siateczka zamontowana nie miałem za bardzo materiałów na budowe ramy ale myśl że przy niewielkich rozmiarach tego boxa  operacje wewnątrz nie będą stanowiły jakiegoś większego problemu . W mierę możliwości przydzieliłem każdemu szczytowi po jednym oczku usunąłem też kilka liści siatka jest na zaczepach które trzymają żeby rośliny jej nie podniosły więc ostatecznie wyjmę całość razem z siatką dzięki za pomoc :)! i jeszcze ją troche przeweguje żeby sie ładnie wkomponowały szczyty w oczka

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+