Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL / HPS 250W | AK48


wacek901

Recommended Posts

roślinki mają się dobrze poprawiłem LST za 10 dni przełączam na flo problem za to mam z klonami wogóle sie nie chcą ukorzeniać pomoczyłem końcówki w ukorzeniaczu ale sprytnie doszedłem do tego że stężenie jest nie takie teraz pytanie do jakich roślin to powinien być ukorzeniacz ? zamieszczam instrukcjie i foto ukorzeniacza

DSCF1649

DSCF1648

DSCF1647

DSCF1657

DSCF1653

DSCF1659

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mają ciepło i dużą wilgotność tak samo problemem było to że przeczytawszy FAQ pomoczyłem je w ukorzeniaczu który okazał się być koncentratem co spowodowało popalenie zamoczonych końcówek zamiast ukorzenienie, naprawiłem problem już nowe klony zostały zamoczone w 15% roztworze ukorzeniacza

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzięki za rade baton mam mały problem pojawiło mi sie takie dziadostwo

DSCF1698

DSCF1697

narazie jest niewielkie typuje niedobór potasu przenawożenie lub poprostu roślina sie ich pozbywa bo to nie są nawet 5 palczaste tylko te pierwsze które się pojawiają po kiełkowaniu po za tym na drugiej roślinie ani śladu takich zmian a dostają tą samą wodę nawozy i gleba jest ta sama dowaliłem narazie terra vega jak zmiany będą postępować przepłucze glebe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+