Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

nie ma to jak prowadzic gl dla siebie co? - pozostawie bez komentarza bo poprostu nie wiem o co chodzi :P

 

Obecnie jadę jeszcze na przewodzie grzewczym do terrarium o mocy 25W i temperatura utrzymuje się na poziomie 20-28*C w zależności czy panel jest uruchomiony czy nie. Teraz oczekuje na termowentylator aby temperatura była w miarę jednakowa na każdej wysokości, bo obecnie niby jest temperatura ok ale poniżej inna niż powyżej. Do końca pozostało jakieś 4-5 tygodni. 

 

Dzień 81 - 44 Flo

Cd 81 44 (1)

Cd 81 44 (2)

Cd 81 44 (3)

Cd 81 44 (4)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj przyszedł termowentylator, ustawiłem jego moc na 1000W oraz temperature poziom 5 nie wiem ile to dokładnie jest będę wiedział jutro. Ale myślę że będzie to około 25*C. Jak nie będzie tyle to jutro zmienie na 5,5 lub 6. Miernik energii mam pożyczony ale mam go mieć na dniach u siebie. To zobaczymy ile w ciągu tygodnia całość zjada prądu. 
 
Dzień 83 - 46 Flo

Cd 83 46 (1)

Cd 83 46 (2)

Cd 83 46 (3)

Cd 83 46 (4)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pięknie to wszystko wygląda. Widzę po końcówkach liści, że masz niedobór fosforu. Dobra rada : nic z tym nie rób. Ja w końcu doszedłem od czego zaczęły mi planty ponownie rosnąć - od p-20. Od kiedy go odstawiłem,  przestały rosnąć i zaczęły ponownie puchnąć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hi2per - dokładnie nic z tym nie robię jedynie daje normalnie MediOne oraz Massive

 

Tak wygląda mój obecny box. Jak widać mniejszy wsadzony w większym, temperatura jest w przedziale 25-30*C czyli praktycznie idealna. Do tego teraz dodałem CO2, bo już temperatura jest ogarnięta i mogę powiedzieć, że przez te kilka dni jak nie było podłaczone roślinka musiała wegetować. Ponieważ miernik wskazywał 60ppm ale zapewne czasami było mniej. Teraz dostają  tak 1500ppm i zobaczymy jak przybiorą z nim na masie. Co do wilgotności to cyfrowy pokazuje około 35%, analogowe tak mniej więcej 20-25%. Termowentylator zrobił dobrą robotę, i warto było go kupić :). Obecnie ustawiony mam na poziom temperatury 4 oraz moc 1000W, dzisiaj podłącze miernik prądu i będzie wiedział ile bierze przez 24, 48, 72h oraz całości dogrzewania :)

 

 
 
Dzień 85 - 48 Flo

Cd 85 48 (1)

Cd 85 48 (2)

Cd 85 48 (3)

Cd 85 48 (4)

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolejna porcja fotek poniżej, miałem problem z programatorem analogowym od lampy przez co nie wiem ile nie świeciła. Gdy go rozkręciłem ułamany był jeden element. Myślę że było to tylko tylko kilka godzin, bo maksymalnie mogło to być dwie noce. Ale teraz dałem nowy programator i jedziemy dalej. Z tego co sprawdziłem miernikiem energi przez 24h pobrało 2,7kw, 48h 5,2kw. Czyli wraz z termowentylatorem 1000W średnio na godzine jest to jakieś 120W gdybyśmy świecili cały czas czyli 24/0.
 
Dzień 88 - 51 Flo

Cd 88 51 (1)

Cd 88 51 (2)

Cd 88 51 (3)

Cd 88 51 (4)

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+