Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

and - nie wiem dokładnie o co chcesz się spytać, bo tak naprawdę nie da się tego porównać ale zapewne musiałby być na tej powierzchni HPS 25-30W czyli drugie tyle co panel LED. 

 

baton - 14W było od początku teraz jest 12W bo zmniejszyłem jego moc :) ale dodatkowo jest jeszcze termowentylator 1000W aby utrzymać temperaturę. 

 

 

Przez ostatnie 72h zużycie prądu było 8,4kW (lampa led 12W, wentylatory 6W, CO2 5W, termowentylator 1000W) czyli na jeden dzień pobiera 2,8kW, prąd u mnie kosztuje 0,62gr przez co dziennie jest to 1,80gr. Tylko im teraz będzie cieplej tym opłaty będą mniejsze. Dla porównania aby mieć podobne zużycie na lampie 12/12 = 240W, 18/6 = 150W, 24/0 = 120W. Dodać mogę że gdybyśmy zapewnili dodatkową izolację boxa np wełną mineralną oraz całość aby była szczelna, to można było by zejść z jego ogrzewaniem Poniżej 2kW na dobę myślę tak 1,6kW czyli w przeliczeniu około 1zł na dobę :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Roślinka ma już 55 dzień flo i do końca wg GHS pozostało 8dni, Jednak cały czas że roślinka rośnie i zostawie ją aby mieć takiego mózgo jeba, myślę aby potrzymać go nawet do 80dnia flo :) zobaczymy co z tego wyjdzie czyli jeszcze jakieś 3 tygodnie. Dzisiaj dostał dodatkowo MediOne oraz Massive aby jak najbardziej ruszyć do przodu :) Aby topy bardziej przybrały na masie bo takie są trochę dziwne :)

 

Dzień 92 - 55 Flo

Cd 92 55 (1)

Cd 92 55 (2)

Cd 92 55 (3)

Cd 92 55 (4)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Miałem to samo. Jak chcesz żeby topy jeszcze spuchły, to radzę w poniedziałek z rana być pod growshop'em i kupować Blloombastic'a (tego zwyczajnego, bo tego najnowszego jeszcze nie testowałem). Jak masz zamiar pociągnąć na flo jeszcze 3 tygodnie, to ostatni dzwonek. 2 tyg na Bloombasticu i 10 dni final flushem powinno wystarczyć;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W poprzednim tygodniu rośliny dostały podwójną dawkę Massive i normalną MediOne, widać teraz że zaczeły nabierać na masie, mogłęm to zrobić 2 tygodnie wcześniej ale nie chciałęm przesadzić z nawozami. Teraz jeszcze pasuje im dać podobną dawkę pod koniec tego tygodniu i w następnym i myślę że do końca będzie już tylko woda. Rośliny obecnie mają 58dni czyli prawie tyle ile GHS przewiduje im flo, jednak jak widać jeszcze im brakuje. Planuje dać im jeszcze 3 tygodnie do kosy, czyli 83dni (prawie 12tygodni flo)  jak to będzie mało to max 90dni (prawie 13 tygodni flo)

 

CO2 jest ustawione na poziomie 1200ppm, temperatura w dzień około 26-28*C, w nocy spada do 20*C :). Obecnie jak sprawdzam to pobór prądu wraz z termowentylatorem jest dzienny około 2,7 kW czyli +/- 1,75 zł.

 

hi2per - podobnie jak u ciebie mój jeszcze rośnie i rośnie teraz jak dostały większą dawkę to widać że na wysokość się pną. 

 

 

Dzień 95 - 58 Flo

Cd 99 62 (1)

Cd 99 62 (2)

Cd 99 62 (3)

Cd 99 62 (4)

Cd 99 62 (5)

Cd 99 62 (6)

Cd 99 62 (7)

Cd 99 62 (8)

Cd 99 62 (9)

Cd 99 62 (10)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

na temat CO2 przetłumacz sobie ten topic ;) Kweken Met Co2

 

to tu jest ciekawy opis co2/temp/wilg

 

aha,i tam wyczytałem, że nasze problemy z ponownym rośnięciem, są zwyczajne podczas użycia CO2, tylko że to co urośnie na górze podczas flo, nie nadaje się do jarania....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

900/1000ppm trzymaj do końca przedostatniego tygodnia (ja tak właśnie robię), a ostatni tydzień całkowicie bez. Gdzie bym nie czytał, to akurat w tej kwestii wszyscy są zgodni : przedostatni tydzien +/-1000, ostatni +/-500ppm(nawet jak spadnie niżej to nie szkodzi)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+