Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Trzymam kciuki. Prawdziwy kozak. Ja za sterownik musiałem bulić ;/

Za darmo też nie miałem, części też kosztowały trochę.

Roślina cały czas wykazuje niedobór składników co za tym idzie dzisiaj została podlana z większą dawką medi-one aby wyrównać ich koncentrację w ziemi. Zobaczymy za kilka dni czy zabieg się powiódł.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 13

Cd 13 (1)

Cd 13 (2)

Dzień 14

Cd 14 (1)

Cd 14 (2)

Dzień 15

Cd 15 (1)

Cd 15 (2)

Dzień 16

Cd 16 (1)

Cd 16 (2)

Dzień 17

Cd 17 (1)

Cd 17 (2)

Rośliny na początku tygodnia dalej wykazywały jakieś dziwne objawy to zostały podlane dawką 14ml/l medi-one, gdzie podlałem może 150ml gotowego roztworu. Poprawiało się jednak bardzo wolno, dlatego dodatkowo w piątek rośliny dostały CaO 17% bo wykazywały brak albo wapnia albo magnezu. Zrobiłem stężenie jak było na butelce i wlałem około 150ml. I teraz czekam. Jednak z dnia na dzień jest coraz lepiej. Mogę powiedzieć że roślina jest bardzo karłowata i ma bardzo krótkie międzywęźla, a dodatkowo wyrastają boczne pędy, być może nie będę stosował LST tylko FIM bo już raz zastosowałem, i zaaregowała bardzo dobrze. Starsze liście są szorstkie i nie błyszczące nowe, liście są już bardziej zielone, błyszczące i bardzo mało szorstkie. Czekam aż ziemie przeschnie po tych zabiegach. Zauważyłem że u papryczek które też mam są podobne objawy, i nie wiem od czego to jest czy za małe stężenie po flushu czy jeszcze coś innego. Jak będzie ziemia już sucha i dalej nie będzie wyglądała tak jak należy dostanie drugi raz większą dawkę medi-one, może wtedy dostanie kopa :)

W boxie wprowadziłem małe modyfikacje i temperatura jest średnio 30*C, dodatkowo wilgotność na poziomie 60-65%. Miałem problem że para osadzała się na ściankach ale problem został chwilowo rozwiązany.

Termin przełączenia na FLO będzie w 21dniu, myślę że do tego czasu roślina odzyska pełen wigor ewentualnie tam jej jeszcze 2-3dni.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 18

Cd 18 (1)

Cd 18 (2)

Dzień 19

Cd 19 (1)

Cd 19 (2)

Dodatkowo teraz uruchomiłem dokarmianie CO2, wielu doda dlaczego teraz, to odpowiem im że roślina teraz ma dobre warunki do lepszego wzrostu, obecnie nie widać niedoborów a jak są to minimalne, co za tym idzie może wjechać na autostradę :). Obecnie tylko zastanawiam się ile zrobić pędów 9 czy 16, ponieważ chce zastosować scrog czyli kratka 3x3, lub 4x4, gdzie w tej pierwszej owtór będzie miał około 5cm, w drugim przypadku 4cm. Jak teraz patrzyłem to 9 pędów już jest teraz tylko czy zwiększyć ich ilość do 16 czy zostawić tak jak jest. Ale wyjdzie wszystko po drodze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 20

Cd 20 (1)

Cd 20 (2)

Dzień 21

Cd 21 (1)

Cd 21 (2)

Dzień 22 będzie pierwszym dniem FLO, czyli weg trwał 21dni, jak obecnie widać roślinka ma się nieźle nie widać aby coś jej dolegało :) Bardzo ładnie się krzewi, dzisiaj dodatkowo zrobiłem jeszcze jeden FIM i chyba będzie to koniec fimowania, teraz pasuje poczekać kilka dni i rozłożyć siatkę :)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładnie się rozkrzacza plancik....

Generalnie widać, że mu nie brakuje nic....bardzo mały box także możesz już przełączyć na flo i wyłapywać wszystkie odrosty.

Nie za dużo wat ale spektrum widze pasuje, ciekawe jak na flo się będzie spisywać...

Miałes już coś na flo pod tym ledem? Czy to taki pierwszy eksperyment,?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 29

Cd 29 (1)

Cd 29 (2)

Dzień 30

Cd 30 (1)

Cd 30 (2)

Ładnie się rozkrzacza plancik....

Generalnie widać, że mu nie brakuje nic....bardzo mały box także możesz już przełączyć na flo i wyłapywać wszystkie odrosty.

Nie za dużo wat ale spektrum widze pasuje, ciekawe jak na flo się będzie spisywać...

Miałes już coś na flo pod tym ledem? Czy to taki pierwszy eksperyment,?

Można powiedzieć że za bardzo się już rozkrzaczył, muszę teraz rozłożyć siatkę bo normalnie za dużo topów i cały czas nie wiem czy 9 (3x3) a może 16 (4x4) topów zrobić.

Może wat nie jest dużo ale kwant energii jest dość spory w moim przypadku.

Pod tym konkretnym panelem FLO miałem SLH od GreenHouse jednak po 3tygodniach od przełączenia nie było oznak kwiatów, zostawiłem go i po 2 miesiącach nie zrobił postępu. Na jego miejsce powędrował ChemDog. Początek nie był za dobry na własne życzenie ale teraz jest już lepiej. Miałem jeszcze pod większym 25W (co jest u papryczek) też ChemDog, NYC Diesel i K-Train, jednak nie mogłem jej dokończyć i wyszło tylko około 20g

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+