Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Czechy - Cannabizz.cz - 2010


Himalaya

Recommended Posts

Drodzy forumowicze ..... chce was zarazic pewnym tematem :

 

 

 

    

:zjarany:Impreza w klimacie sensi    :zjarany:      www.cannabizz.cz

  

:zjarany:17-19 wrzesien 2010   :zjarany:

CZECHY 

 

Zapraszam na strone www.... z tego co wiem na razie jest malo informacji ale bedzie stale aktualizowana. Zapowiada sie    :zmiazdzony:ciekawie ....

Ps.  Osoby zainteresowane z terenu śląska dawac info :-) ...zawsze mozna cos zorganizować i pojechać wiekszą grupą ...  

Nie wiem ilu was się wybiera na to ale ja z pewnością tam będę i tu moje pytanko może byśmy się spotkali przed samym wejściem na ta imprezę lub o pewnej godzinie w Pradze chodzi mi o miejsce ;] nie mówię tu już o paleniu chociaż można :D tylko o głupim podaniu sobie ręki zobaczeniu z kim się ma styczność i wymianie jakiś tam poglądów na realu nie mówię tu o tym siema mam na imię ....... i mam 0.5kg w piwnicy bo przecież nie mamy 17lat żeby o takim czymś rozmawiać.I potem można się zabrać autem z kimś na granice czy jakoś bliżej tej granicy a ma wolne miejsce, i teraz do rzeczy

Godziny otwarcia

Piątek 17 września 2010 11.00 - 20.00

Sobota 18 - 10.00 - 20.00

niedziela 19 - 10.00 - 19.00

Ceny biletów

1 bilet na dzień: 100 CZK (EUR 4, -) przedsprzedaży, 150 CZK (EUR 6, -) na drzwiach - wychodzi 18zł przedsprzedaż i około 28-30zl na drzwiach

Bilet 3 dni: 200 CZK (EUR 8, -) przedsprzedaży, 300 CZK (EUR 12, -) na drzwiach - wychodzi 32-34zł przedsprzedaż i około 52zł

z moich planów wybieram się na 2 dni czyli w piątek będę ruszał w nocy pociągiem bo pracuję i będę około 4 nad ranem w pradze pozwiedzam trochę popalę i o 10 już będę na hali :D więc jak coś to piszcie to jakoś się zgadamy ja nie mam żadnego pomysły więc dałem że przed halą się spotkamy a poznacie mnie po koszulce białej z napisem SADZIĆ , PALIĆ , ZALEGALIZOWAĆ ale też myślałem nad mostem Św.Karola tam to się znajdziemy na 100% co wy na to ?

 

 

No ciekawie się zapowiada powiem szczerze, że skusił bym się na odwiedziny naszych sąsiadów ale co z tego wyjdzie to zobaczymy. Co do spotkania to można by się zebrać ekipą i razem zwiedzać stanowiska , wiadomo w grupie zawsze weselej i jak się gaducha załączy to zawsze będzie z kim wymienić poglądy. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+