Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Czechy legalizują narkotyki - Legalna marihuana w Czechach


zetdoen

Recommended Posts

Od Nowego Roku posiadanie niewielkich ilości narkotyków nie będzie w Czechach karane. Czeski rząd opublikował "limity bezkarności" dla konkretnych narkotyków.
I tak nie będzie się trzeba obawiać kary za posiadanie do 1,5 grama heroiny, 1 grama kokainy, 2 gramów metamfetaminy, do 15 gramów marihuany, do 4 tabletek ecstasy i do 5 tabletek LSD. Zaakceptowane przez rząd propozycje tych limitów przygotował resort sprawiedliwości. Jego rzeczniczka Daniela Kovarova powiedziała, że podstawą była "obecna praktyka sądowa".

Resorty sprawiedliwości i spraw wewnętrznych mają "po jakimś czasie" ocenić funkcjonowanie nowych reguł - pisze agencja CTK.

Przed tygodniem rząd zaaprobował listę roślin i grzybów halucynogennych, których uprawa - w niewielkich ilościach - ma również być tolerowana. CTK pisze, że w domu wolno będzie mieć do pięciu takich roślin i do 40 "magicznych grzybów".

Zaniepokoiło to ... hodowców kaktusów, ponieważ rządowa lista obejmuje rośliny zawierające meskalinę. Hodowcy zamierzają wystosować petycję do władz, wskazując, że istnieje wiele odmian kaktusa, zawierających ten środek halucynogenny.

Według CTK rzeczniczka resortu sprawiedliwości zapewniła hodowców kaktusów, że nie będą ścigani. Mogą ewentualnie zwrócić się do resortu zdrowia o zgodę na uprawę kaktusów "w celach naukowych lub botanicznych".

Agencja przypomina, że dotychczas tolerowana ilość narkotyków była określana tylko w wewnętrznych wytycznych policji. Teraz będą to konkretne zapisy w kodeksie karnym.

źródło: onet.pl

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Legalna marihuana w Czechach

 

Od 1 stycznia mieszkaniec Czech będzie mógł legalnie posiadać niewielkie ilości amfetaminy, LSD, kokainy, a w domu hodować marihuanę. Policja nie ma wątpliwości - w strefach nadgranicznych będzie chciała to wykorzystać polska młodzież, alarmuje "Gazeta Wyborcza".

Już teraz wielu młodych Polaków jeździ do Czech po narkotyki. Liberalizacja czeskiego prawa to zjawisko nasili.
Ale miękkie narkotyki z Czech wydają się i tak najmniejszym z problemów, z którymi będzie musiała zmierzyć się nasza policja.
Praga według europejskiego biura ONZ ds. narkotyków stała się istotnym producentem amfetaminy.
 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply
The Czech government today approved the list of hallucinogenic plants and mushrooms, including hemp, coca, mescaline cactus and magic mushrooms, and decided that people would be allowed to grow up to five pieces of such plants and keep 40 magic mushrooms at home, a CTK source said.

Można będzie uprawiać zioło, Krasnodrzew pospolity (koka), kaktusy meskalinowe i grzybki halucynki. Będzie mieć do 5 krzaków i 40 grzybków ;D

Link to comment
Share on other sites

Można będzie uprawiać zioło, Krasnodrzew pospolity (koka), kaktusy meskalinowe i grzybki halucynki. Będzie mieć do 5 krzaków i 40 grzybków ;D

Te newsy już wyczytałem 2 dni, znów dziwie sie że dopiero teraz tu o tym pisze. Jak dla mnie to nie holandia a czechy są teraz rajem.

Link to comment
Share on other sites

To nie jest legalizacja... Bardziej dekryminalizacja... Mówią o posiadaniu, nie sprzedawaniu i posiadaniu. Wątpię że od razu otworzą coffeeshopy i smartshopy.

heheh disturber opcja jego tego rodzaju ze jesli jest legalne=to jest zajebsiice proste zdobyc zielsko tam podaż=zbyt ;)

ktos juz pisal ze nie bedzie coffeshopow al;e wpisz sobie w google coffeshop ostrava ;)

Teraz marzenia o zapaleniu na legalu zmieniamy z holandii na czechy blessss

Link to comment
Share on other sites

Chechy juz dawno to zrobily..i to bardzo dawno..szedles po czechach z lolkiem przy psach i nic Ci nei zrobili tylko sie usmiechali... Teraz zwiekszyli chyba wieksze ilosci..ale USA robi cos w kierunku marihuany..teraz czechy sie musialy wybic..kto wie..moze i Polska pojdzie za tym..ale nie wtedy kiedy kaczor bedzie tam gdzie jest -.-..Bless

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

grower.com.plthc-thc.com

seedstockers.com

growbox.pl

babciaganja.pl


×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+