Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czechy legalizują narkotyki - Legalna marihuana w Czechach


zetdoen

Recommended Posts

A Wy juz mysliscie ze w calych czechach 40zl za gram ...ludzie opanujcie sie..gdzie indziej jest taniej..a gdzie indziej drozej..kolega podal przyklad niedowiarkowi ktory nie wierzyl ze sa coffeshopy w czechach i podal informacje ze w tym akurat jest 40zl.

A co do malolatow to szczerze mowiac chyba latwiej im dostac jakies narkotyki niz alkohol..Bo gdyby tak zalegalizowac, opodatkowac marihuane tak jak alkohol czy tyton i oczywiste od 18+..chociarz jak dla mnie powinno byc od 21+ ...18-stka to jeszcze nie w pelni dorosly czlowiek.. To by malolaty nie mialy takiego dostepu jak dzisiaj..

Potwierdzam, ze palenie w roznych cenach mozna dostac. Szczegolnie gdy sie zaczepi kogos na ulicy czy by nie odsprzedal. Jak tam maja wlasne krzaki w domach na legalu, to dla nich odpsprzedac gramulca za 3 dyszki to i tak jest super sprawa, kasa za nic.

Ja swojego czasu kupowalem za 220 koron, od 3 roznych osob. Zawsze pytali to za ile chcesz to palonko, ja mowie, ze ostatnio za tyle mialem i wszystko ok. Inna sprawa, ze to gramy nie byly, a po prostu ilosc jaka sie pod reke nawinela. Od jednego goscia dostalismy cos pod 3.

Co do granicy wiekowej, fakt - 18 lat to dziecko jeszcze, ale trzeba sie zastanowic jak daleko mozna kontrolowac czlowieka, zeby nie zaczal kombinowac. To tak jak z krzywa Laffera, za duze podatki w koncu zmniejszaja wplywy do kasy panstwa, zamiast ja zwiekszac. Zbyt duze ograniczenia nie zapobiegaja danemu zjawisku, a tylko je nasilaja i znieksztalcaja w bardziej patologiczna forme.

zdr.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w uj km od Czech...

Gdybym mieszkal jak inni 40-50km od Czech, te patrole moglby mi naskoczyc.

Jest teren strefy granicznej..i Mogą Ci naskoczyć ;] tylko nie wiem dokladnie do ilu km mają własnie tą władze..

Co do adresow coffeshopow w czechach to na necie sobie wpiszcie przecierz sa.. Hmm stodolna? cesky tesin?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+