Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czechy legalizują narkotyki - Legalna marihuana w Czechach


zetdoen

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wow, czechy pięknie zaskoczyły. Ale co uważacie o legalizacji hery, metamfetaminy i ogólnie ciężkich? W koncu u nas zalegalizuja ;]. Pytanie kiedy. W końcu jesteśmy w Uni Europejskiej, a mamy najostrzejsze prawo antynarkotykowe :/.

z herą i crystal methem przesadzili. Cała reszta jest spoko ;P.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W Czechach inna mentalność ludzi co do zielonego jest już od ładnego czasu . Cofiki tam już można spotkać w wielu miejscach nawet teraz. Czasami jak jedziemy na stodolnie (ostrawa), to siadamy sobie niekiedy w tym wypadku do "cafe la ostrava" czy cos takiego . Fajny wystrój , spokojna cicha muzyka i ten zapach ; D haha. Przy barku dostaniesz lufke, bletki, podobno z podlady można kupić nawet palenie. Ale wystarczy zagadać do jakiegoś siedzącego pepika. Mi koleś dał swojego jointa na spróbowanie, strzeliłem sobie dwa machy i oddałem . Po Polsku zapytałem czy odsprzeda, to mi wyciągnoł torbe, 250 koron chciał. Dużo dobrego palenia. Polecam ostrawe na piątkowe i sobotnie wieczory. Dobrze ze do czech mam niecałe 25km; p

bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+