Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Czechy legalizują narkotyki - Legalna marihuana w Czechach


zetdoen

Recommended Posts

Ludzie kiedy wreszcie zrozumiecie, że w Czechach nie ma kofi szopów

Ogarnij się...A w Ostrawie choćby?

Są kofiki tylko nie można tam kupować zioła(słyszałem że spod lady dostaniesz jak dobrze zabajerujesz)

Ale możesz za to kupić sobie w lokalu od palącego własny sztofik

Najlepszym sposobem przewiezienia tego byłby moim zdaniem pociąg:)

Zakitrać to pod siedzenie czy gdzie tam się chce.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

źle myślisz kolego że nie ma coffików. mieszkam przy granicy i wiem skąd ludzie biorą. może nie ma oznaczonych specjalnie tą nazwą ale wiem że sa bo znajomi trafili w sumie przypadkiem na taki bar..

mam tez pytanie czy jak się kupi działkę uprawna na terenie Czech to można legalnie "coś" tam przyhodować bez ścigania przez prawo ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

źle myślisz kolego że nie ma coffików. mieszkam przy granicy i wiem skąd ludzie biorą. może nie ma oznaczonych specjalnie tą nazwą ale wiem że sa bo znajomi trafili w sumie przypadkiem na taki bar..

mam tez pytanie czy jak się kupi działkę uprawna na terenie Czech to można legalnie "coś" tam przyhodować bez ścigania przez prawo ?

W Polsce też są knajpy w których można kupić zioło... Ale kofiszopy są tylko w Holandi. Koniec, kropka.

A co do działki to na konopie przemysłowe potrzebne jest zezwolenie jak w Polsce. Bez zezwolenia możesz od 1 stycznia uprawiać 5 krzaków :joint:

edit: ceny ziemi w Czechach są mniej więcej takie same jak w Polsce

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

(...)mam tez pytanie czy jak się kupi działkę uprawna na terenie Czech to można legalnie "coś" tam przyhodować bez ścigania przez prawo ?

Nie jestem prawnikiem, ale jeśli to jest na czeskiej ziemi to obowiązuje tam czeskie prawo - niezależnie od tego czy jesteś obywatelem Brazylii, RPA czy Pakistanu. Dopóki nie będziesz tego zabierał do Polski nie złamiesz prawa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dziwnym zbiegiem okolicznosci akurat maja u nas uchwalic ustawe ktora pozwala karac kierowce jak wykryja u niego marihuane we krwi.. nie wazne czy zapliles 5 godzin temu czy 3 tyggodnie, jak wykryja, pozamiatane..

toootalna glupota no ale przeciez to polska ! tu wszystko moze sie zdarzyc !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W końcu to i w polsce nastąpi ale nasz rząd narazie jest ślepy ale podejrzewam że teraz odwiedzających będzie owiele więcej i czechy zarobią a ludzi w czechach nie przybędzie biorących bo prawda jest taka że jak ktoś chce to i nawet pod karą śmierci zaryzykuje.
Więc może ktoś u nas i zmądrzeje

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wg mnie Czechy miały dużo wcześniej bardziej łagodne prawo, tylko ,że nie zostało określone ile będą mogli posiadać na własny użytek. Teraz wkońcu to zrobili i pare rzeczy mi się nie podoba np. meta, koka , hera... Ale wiadomo sprawiedliwość musi być jak dekryminalizowac narkotyk to wszystko bo idea taka sama. Pozdro dla wszystkich Czechów :) Zobaczymy jak dadzą sobie z tym rade :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+