Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Trawka Cannabis CUP 2009


plantpol

Recommended Posts

Witam. Po dlugiej nieobecnosci zawitalem na forum aby poczytac cos o boxach [mam w planie cos na zime:D], a tutaj male zaskoczenie:O Moj temat z out-door cup nie zostal skasowany, wiec powinienem zakonczyc go jakosc. Wiem ze nikomu nie udowodnie tego ile zebralem, ale mozecie uwiezyc mi na slowo:) "Nie jeden znajomy przyznal mi ze mam jeden z lepszych towarow w miescie, i to wylacznie dla siebie" :) Takie slowa podnosza na duchu i mobilizuja do dalszych, przyszlosciowych prac:) a złodziejstwu i frajserstwo nie wolno popuszczac!!!:[
Zebrany owoc: Ciezko powiedziec, ale ok 500/600g SUSZU bylo z tego co pozbieralem po zlodziejach:/
Smak: Delikatny, nie drazniacy gardla
Efekt: Murowany:) na sile, chetny do zycia, a nie buba i zamula :P


Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam!

Golosowanie Out Cup uwazam za zamkniete.

Zwyciciezyli :

Na pierwszym miejscu prowadzacy od poczatku Kocur_STG

Na miejscu drugim ja_rondel123

Oraz na miejscu trzecim zikostg

Uczestnikom oraz osoba glosujacym dziekujemy.

A wygranym gratulujemy.

Osoby wygrane prosze o wyslanie do mnie PW z danymi, zebysmy mogli wyslac nagrody.

Przypominam ze sponsorami sa :

www.hemp.pl

www.cannabis.fr.pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko :D hehe nie wiem co powiedzieć :zjarany:

Przede wszystkim dziękuję administracji za przychylną decyzję wiadomo w jakiej sprawie ;) niech wam jah w kwiatach wynagrodzi :D

serdecznie dziękuję wszystkim głosującym za oddane na mnie a raczej na moje Panie głosy wielki big up wam za to wam też jah w krzakach wynagrodzi


no i gratuluję również pozostałym uczestnikom konkursu wszystkie krzaczki bardzo ładne może mały rewanżyk w przyszłym sezonie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość ja_rondel123

Gratulejszyn dla wszystkich uczestnikow i podziekowania dla moich fanow, za liczne glosy :D

gratulacje rowniez dla frethera, za to ze otarl sie o podium, gdyby nie porzucenie regulaminu i dopuszczenie kocura, bysmy dzielnie walczyli w trojke z zigostagiem do ostatniego glosu,

w przyszłym roku wystawie moja purpure, ktora w tym roku nie wystawialem, gdyz byla bez kartki, kolorkami podobna do kocura, a jakosc zdjec zostawie wam do ocenienia ale to dopiero za rok. :P

Pozdrawiam, Wesołych Świąt.

Dzisiaj tj. 02,02 odebralem paczuszke, atami 250ml bloombastic, popielniczka i masa ofert reklamowych, wielkie dzieki dla wszystkich ktorzy przyczynili sie do mojego szczescia, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+