Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Trawka Cannabis CUP 2009


plantpol

Recommended Posts

Zdjęcia przepadły

 

Witam serdecznie wszystkich którzy odwiedzili moją fotorelacje.

Trochę późno w tym roku zaczynam ale dobrze że w ogóle zaczołem hehe 

Data wyjścia z ziemi: koniec maja

Indoor: krótki weg 24/0 dwa tygodnie GrowBox 29X55X110 oświetlenie świetlówka na wega 125W 12000lum wentylacja 2 wentylatory od kompa jeden wpuszczający drugi wypuszczający

Liczba zawodników: 1 big bang(matka), 2 klony big bang, 2 jack herer F2 od Eruila, 2 warsaw skunk, 1 RS, 4 dr i 2 wr, 1 no name z szwajcarskiej farmy chanvre

Ilość babek: 12

Ilość facetów: 3

Nawozy: Canna Terra Vega , Canna Terra Flores, PK13/14 od Canny i ripen na koniec

Ziemia: moja mieszanka wymieszana z ziemio ze spota

Trening: fim, lst

Data ścięcia: różne daty

fotki roślin z kartkami z nickiem są

no to zaczynamy zabawę (radzę powoli przewijać)

trochę historii

JH

kilka tygodni temu odwiedził mię pewien ślimak bardzo mu się spodobały te jaja jack herera...

Na oucie rożnie bywa czasem lepiej czasem gorzej. Panowie w niebieskich czapeczkach tylko czekają na naszą nieuwagę...

Lepiej się rozejrzeć 50 razy bo przeciwnym razem skończymy nasze hobby...

wr form GGS foty z 26 lub 27 września

pani Rudealis Skunks

jaja zdrowe jaja warsaw skunk:

:peace:

big bang matula zero pleśni

wr

17 października

tego dnia zginęły 2 klony Big Bang i niejaki Warsaw skunk.

W tym dniu noc była Ku*****o zimna strasznie wiało i w ogóle było do dupy...

No a co robi morderca?? zapierdala składakiem na spota haha

Po drodze mija biedronkę kupuje kose na wszelki wypadek.

Wreszcie dojeżdża na partyzanckiego spota, rzuca rower w pizdu i wyjmuje swoje ulubione narzędzie piłę ręczną do drewna 7 zębów/cal, waga 0,345kg miał być sekator ale rozjebał się na WR ah same straty...

Powoli podchodzi do swojej ofiary łapie jo za łodygę i tnie jo piło trah! trah! trah! fuck! piła pękła...

ale łodyga przerznięta, 2 kolejne krzaki przerzyna swoim nożem z biedronki za 2.50zł jakoś wytrzymał.

Więcej nie pamiętam co tam się działo...

wczesny warsaw skunk

2 klony big bang

19 październik

Jest piękny słoneczny dzień idziemy po Big Banga

ten ostatni to późny warsaw skunk niestety nic już z niego nie będzie no może zmieszam go z liśćmi przy topowymi i zrobię hasz

i co ja mam powiedzieć ah

część materiału z outa trochę brakuje hyhy i haszyk z jakiś liści +małe kwiatki, RS przepyszny wyszedł...

trudno coś takiego utrzymać, samo się prosi aby je zjeść!!

1 listopad

ostatni krzak z tego outa na kompletnej partyzantce zero nawozów!!

pestki pochodzą z szwajcarskiej farmy chanvre

nawet nie spodziewałem się jakiego widoku zastane jak dojadę do niej a daleko była hehe

zioło z niej będzie zajebiste ahh

To jest już koniec mojego outa, myślę że całkiem dobrze poszło chociaż wszystko planowałem trochę inaczej no cóż życie rożne płata figle, ciesze się że tu jestem że grzeje dupę na tym fotelu bo kiedyś mogło być inaczej eh.

Długie zimowe wieczorki zapowiadają się słodko hyhy

Pozdrawiam serdecznie :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka nie będę nic gadał od razu przejdę do rzeczy , Powiem tylko tyle że na początku widać więcej roślin potem tylko 4 ale to dla tego że miałem spota z kumplem do konkursu liczą się tylko 4 moje krzaczki.
I na zdjęciach plonu mokrego nie widać wszystkiego bo gdy robiłem te zdjęcia jeszcze jedna taka reklamówka leżała na spocie bo już nie weszła do plecaka a wracałem busem więc przypał targać w ręce zabrałem ją dnia następnego i już nie robiłem zdjęć :D



-nasiona : Blubbleberry x white widow x cannadian
-ziemia : ze spota wymieszana z dolomitem i saletrą amonową
-nawozy : na flo florovit z dolomitem [nawóz sypki] + rippen na koniec uprawy
-miejscówka : szczere pole z dala od wścibskich ludzi :D
-oświetlenie : piękne słońce od wschodu do zachodu ;)
-czas uprawy : jakoś od początku maja do początku października
-plon : 800g

-uwagi : krzaczki bardzo ładnie rosły ale bałem się że nie dojdą bo zaczęły późno kwitnąć , co je uratowało przed zapyleniem krzaki ziomka były praktycznie w 100% zapylone przez jednego skurwiałego 2 metrowego faceta który ujawnił że jest facetem z tydzień po wyrwaniu pozostałych i zapylił ziomkowi 4 krzaki i mi jednego które kwitły już wcześniej
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Głosowanie odbywa się ponownie ze względu na kilka niedomówień
Od dzisiaj do 19 Grudnia (2 tyg.) zaczynamy glosowanie na najlepszego Outa 2009 roku.
W Glosowaniu biorą udział użytkownicy i ich rośliny 


Zapraszam do głosowania a biorącym udział życzę
Powodzenia !




UŻYTKOWNIK bongosik ZOSTAJE ZDYSKFALIFIKOWANY ZA OSZUSTWO...
Zalozyl wiele kont,z ktorych oddawal glosy na siebie :)
je***y oszust.
BAN

Kolega ORBS sie polapal :D
Ja tylko dokonalem formalnosci hehe :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kurcze bardzo ładne fotorelację , ciężko wybrać tego jedynego. Najbardziej spodobały mi się geny Blubbleberry x white widow x cannadian , Durban Possion , oraz euforia jak bym mógł bym dał dla każdego głos :)). Jednak po dłuższym rozmyśleniu , faworytem tegorocznego outa na którego tak czekałem , został pan który jest na pewno faworytem do pierwszej nagrody .. miałłł :D

Pozdro.!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam, po dlugiej odbytej banicji, konkurs rozwinal sie na dobre, rowniez brakuje mi pana moon'a, ale to juz historia, teraz zajmijmy sie rzeczywistoscia, przeglaajac doglebnie wszystkie fotorelacje, widac ze uczestnicy ladnie pokolorowali swoje ogrody, rowniez widac ogrom pracy wlozony przez kocura, rondela i frethera, ale moj glos leci do kocura ktory, podeslal mi probke tych magicznych nasionek, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko wszystkim pozytywnym ogrodnikom i czytelnikom forum hehe.

Głos leci na Kocur_STG. Wielki szacuneczek za kolorki i majestatyczne krzaki, dobra egzotyka :) Powygianne gałęzie od ciężaru topków. Zawsze mu się nieszcześciło na outdoorkach, a teraz taka dobra robota i kozacka odmiana.

Ja nie dałem fotorelacji w tym roku bo... znów bym wygrał nagrodę i co? Żrtuję oczywiście, w tym roku poziom był na prawdę konkret. Postanowiłem przerwę zrobić w tym roku w konkursie, ale pewnie jakieś fotki powstawiam w galerię także na pamiątkę bo mam kilka fajnych pozycji.

Bless z out cup 2009 dla wszystkich bo każdy pokazał dobry poziom.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+