Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Trawka Cannabis CUP 2009


plantpol

Recommended Posts

dwie panie o wdzięcznej nazwie Durban poison

 

Witam, a więc zaczynamy, nasionka fem. z dutch passion trafiły do ziemi 12 kwietnia, 17 kwitnia się pokazały i odrazu trafiły pod hps 150W gdzie były 2 tyg, a następnie trafiły na pole. Jedno drzewko postanowiłem uprawiać w pojemniku elastycznym(weszło mi tam około 45 litrów ziemi) a drugą wkopałem na spota(ciekaw jestem która będzie większa)Ponizej zamieszczam fotki ziemi jakiej uzyłem nawozów jakich zamierzam uzywac no i oczywiscie roslinek
dodam ze roslinki maja 26 dni

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Zeszłoroczna roślina którą można zobaczyć w Out-door cup 2008 po zbiorach została wykopana zrobiliśmy reweg na klony do IN-DOOR. I z tych właśnie roślin które rosły w boksie pobraliśmy klony na OUT.

Ziemia miejscowa mieszana z ogrodową torfem odkwaszonym dodaliśmy jeszcze dolomitu.
na dzień dzisiejszy wygląda to tak.


Witam nowe foty

SPOT1
klony Mexican Sativa x Shaman X DurbanPoison


SPOT2
Tu to samo klony Mexican Sativa x Shaman X DurbanPoison
 
 
LR dopiero zaczyna wychodzić z ziemi

Mexican Sativa x Shaman X DurbanPoison klon zostanie zapylona Sweet Edi i Maroc a jak się wszystko uda wyjdzie 5 mix
 
Fotki z wycieczki na spota robione podczas deszczu 
SPOT1
klony Mexican Sativa x Shaman X DurbanPoison

SPOT NR 4

Lr F3 zeszłoroczne nasiona ruszyły z flo :ganja:

Foty z tel więc szału niema.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Witam. Chcialbym wam pokazac moje malenstwa, ktore kosztowaly mnie sporo czasu, nerwow i niecierpliwosci :) Na wstepnie chcialbym podkreslic ze nie sa to orginalne pestki z ktorych wyrosly pomidory[2lata temu kupione byly Passiony#1 i dostalismy 2gratisty, byly meskie i dalismy ciala, ale byly zato pestki ktore zebralem i wsadzilem w ubieglym i tym roku]. W tamtym roku mialem mniej dopracowana miejscowke i plon byl lipny:c jeszcze niestety nie widac paczkow na nich, ale czas pokaze:) polowa krzakow przeszla przycinke, co dalo bardzo ciekawe efekty. W tym roku bardziej przylozylem reke i o to moje malenstwa:
-11 dorodnych pomidorkow
-5 maluchow [sa w doniczce bo nie mam gdzie ich wsadzic :(]

Pozdrawiam:)
 

Wrocilem z planta po wczorajszej burzy :cry: naszczescie wielkich strat nie ma, pare metrow sznurka trzebabylo znowu dzisiaj wykorzystac do wiazania. Jedyna strata jaka mnie boli to urwanie sie jednej galezi przy jednym pomidorku [ok. 1m]. Prawiesz wszystkie zaczynaja juz kwitnac :zbakany: :mniam: Lajtowy przypal tam jest, wiec narazie nie bede tam sie krecic:/ od poniedziałku przechodza na nawozy flo:)
Fotki postaram sie dodac jaknajszybciej, ale moge miec male problemy bo moj aparat jest uszkodzony i musze pozyczac :[

WIECEJ SLONCA!!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

NlxCritical Mass

 

Witam wszystkich. Pesteczki NlxCM miałem w gratisie. Ziemia 6,5ph, nawozy: biohomus na wega i florovit na kwitnienie. Początkowo były dwie jednak ta druga bardzo zmarniała i okazała się facetem wiec nie widze sensu wstawiania jej fotek, zajmijmy sie tą drugą czyli panną 
 

Roślinka już na spocie lecz w doniczce :
Roślinka już dawno po pokazaniu płci i po fim-ie niestety nie mam zdj z wcześniejszego okresu kiedy pokazała płeć i była przed fim-em.
Przepraszam za to że wcześniej nie ma karteczki z nickiem ale nie podejrzewałem że wezmę udział w Out-Door Cup.

Mini aktualizacja roślinka powoli zaczyna wytwarzać topki :mniam: jeszcze tego na zdj nie widać a niestety nie mam możliwości zrobienie zdj micro, wysokość to 1,1m (w wiaderku jedyne 4,5l dobrze ze większego nie dałem bo była by suka na 2m ) puki co tylko jedna fotka z góry, bez karteczki bo nie było jak jej tam umieścić.


Włosków coraz więcej już na fotkach można zobaczyć, mam nadzieje że do listopada to ona bedzie gotowa do ścinki



Dodatek nocny bardzo nie wyraźny niestety bo na szybko ostatnie foto ze spota szło (roślina ustawiona bokiem)

11.10.09

I oto nadeszła ta chwila, ściąłem mojego krzaka tak jak pisałem są straty bo troche pleśni było, jednak przy obrywaniu liści okazało się zę jest więcej niz się spodziewałem i na strate poszło około 5g no ale nie ma się co martwić najważniejsze że to tylko tyle a nie więcej, ogólnie topy bardzo mocno zbite, zapach mmm odziedziczony chyba po NL-u bo jest bardzo light. Myśle out udany chociaż początek był bardzo pechowy. Dobra koniec pie*******asmutów o to fotki topów

Główny top niestety odcięte zostało mu jakieś 4cm :( ale jak ktos się dopatrzy to na poprzednim zdj jest kawałek uratowanego szczytu z tego topka ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Po małej przerwie wreszcie udalo mi sie zmotac cos do robienia fotek. Fotki stare bo z przed prawie 2tyg. Postaram sie na dniach dodac nowe fotki juz z paczkami :) Jak sie okazalo na dniach, ukazaly sie ku zdziwieniu 2 meszczury po ok 2m. wysokosci :[ dobra makumba nie jest zla.
Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Relacja z wycieczki na spota Rośliny porosły zacnie
te największe mają po 2,5 metra

Dziś byłem na spocie zasilić rośliny nawozem FLORA BLOOM z GHE dostały po 10 l wody i 10ml tego nawozu. przy okazji zrobiłem kilka fotek.
Spot 1 klony Mexican Sativa x Shaman X DurbanPoison
Kwitnienie czas start :]

-------------------------------------------
 
Zdjęcia ze zbioru jedynej ocalałej Mexican Sativa x Shaman X DurbanPoison

wyszło ponad 400 gram.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pestki otrzymane w ramach Open Seed 2009. Roślina po 2 tygodniach w boxie pod HPS 250 została wysadzona na spota 1 maja roku bieżącego. FIMowana jeden raz, przeszła LST...

Mam powody sądzić, że jest to passion. Poza tym roślina ta jeszcze nie kwitnie. Co sądzicie, kiedy zakwitnie w pełni i czy zdąży w naszym klimacie.

Nawozy:
-Florovit
-Kwiatohumus

Co do nawozów to używałem mieszanki mojego autorstwa: 5ml Florovitu + 10ml Kwiatohumusu na 2l wody prawie codziennie (mniej więcej od połowy lipca).

W asortymencie mam jeszcze:
-BioBloom GHE
-Ripen

Jakieś strategie, aby wspomóc kwitnienie?

Jest to druga roślina wysadzona 1 maja, pierwsza była dorodniejsza, ale przez moją nieuwagę została "ścięta" pod koniec czerwca...po prostu nie odwiązałem sznurka od LST i wżynał się w krzaczka :x


Witam...
Ciąg dalszy mej opowieści. Kolejny upload zdjęć :happy:


Niestety nie wiem czy roślina wytrzyma gwałtowne ochłodzenie. Pogoda nie sprzyja jak na razie kwitnieniu - mało tego, ostatnio nawet po deszczu ziemia zmiękła do tego stopnia, że korzenie nie spełniały funkcji podporowej i się zaczął krzak pod ciężarem topów uginać. Dałem kilka podpórek pod łodygi i jest stabilny. Może ktoś ma jakieś rady na ten temat - jeśli tak to proszę o PW :]

CDN 
 


Najpierw trochę ostatnich zdjęć, foty robione w poniedziałek, wtedy w zamierzeniu miała roślina czekać jeszcze 5 dni...ale wyszło jak wyszło:
 

DNIA 12.10 NASTĄPIŁA ŚCINKA
Trochę niezaplanowana, ale stwierdziłem, że pogoda lepsza nie będzie i w porę zauważyłem pleśń. Nie dużo, ale jak bym czekał dłużej to by było więcej. Ripen nie został użyty do końca, tylko 3 razy podlałem. I okazuje się, że w porę ściąłem panienkę, bo śnieżek posypał
Po ścince podwiesiłem krzaka pod sufitem...dotykał topami ziemi :] I 13 października od 13 do 18 bawiłem się z obieraniem go :) Gałązki osobno, listki osobno...w sumie foty zapodaję:

Krzak z topów obrany, liście idą na makumbę...ale czy tylko jedną?


Generalnie oceniam tegoroczny outdoor na bardzo obfity w plony :] Jak na pierwszą uprawę w życiu chyba bardzo dobrze? Najlepsze jest to, że straciłem podobną do tej roślinę przez niedopatrzenie, wtedy by dopiero było
W tym momencie oficjalnie kończę tegoroczny outdoor
W sumie na zewnątrz jeszcze rosną 3 White Russian automaty, ale pewnie nie dojdą :P Skręcę z nich jednego potężnego gibona
Pozdrawiam wszystkich growerów
Dużych plonów życzę w tym roku :] I soczystego gibona na dożynki :zmiazdzony:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

u la la troche mnie tu nie bylo, ale bywa.
Foteczki sprzed tygodnia gdzies ;]

 a o to moja damka, jest najwieksza i najbardziej rozrosnieta;] ja mam przeszlo 180cm wzrostu.

jest jak jest, najwczesniej zakwitla a pozostaje w tyle ;/ chyba malo swiatla dostaje teraz przez ta panią wyzej ukazana :/

tu taka fotka z dalszej odleglosci, szalu nie ma bo niemoge objac calego spota ;/ na tym spocie znajduje sie 8 damek. Najnizsza ma ok 145cm wzrostu[byla zagluszana przez inne i niedostawala tyle swiatla co inne-zycie]

Niestety, tylko tyle fotek udalo mi sie zrobic, wszystko nadal rosnie a przypalu niechce miec. Obiecuje ze po kazdmy wyrwanym krzaku bedzie jakies zdjecie pamiatkowe ;]
Dzisiaj dorwalem dosc ciekawy nawuz florovitu: 7.50zł za 240ml nawozu do storczykow NPK 3:5:7. Zaluje ze nie kupilem nawozow z wyzszej pulki, jedyny jaki mi zostal do kupienia nawoz to Ripen ;] Pozdrawiam i wszelkie sugestie/rady/krytyke prosze kierowac na PW :):happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

fotki z dzisiaj :] [zwroccie uwage ze mamy ja i moj ziomek zielone koszulki dla kamuflarzu z rynku za 10zl^^]

oko 2-3tyg i idzie na susz :] malo atrakcyjnie wyszla na tym zdjeciu :shock:

to tak troszke z oddali krzaczkow ktore nie byly naginane ;]

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

Witam...

Nie wiem od czego zaczac... :cry: nie wiem jak to okrleslic... skur********o? Frajernia? Chuliganeria? Debilizm? Bezinteresownosc? :evil: Dzisiaj przewidywalem scinke 3 pomidorow. Wchodzac na spota odrazu cos mi sie nie spodobalo... Moj "king kong" zostal uciety do polowy, znikly 3 dojrzale rosliny, a 5 pozostalych zostaly zbeszczeszczone :( poobcinali czubki, i dojrzale łodygi... duzo galazek pogubili, podeptali... SKURWYSYNY!!!!!!!!!!!!!!!!! zebralem to co pozostalo, az sie poplakalem. Pierwsyz raz mnie cos takiego spotkalo :cry: zostawilem te drzewka ktore mialy niedojzale topki, z nerow nie zrobilem ani jednego zdjecia, ale podam wynik koncowy... Jak narazie mam pelny worek od smieci czystego owocu[schowany u ziomka na strychu], jednego pomidora ktory zostal sporo uciety i dosc dojrzaly schowalem w krzakach i czeka do jutra z rana go rozpracuje. Czesc jest nie dojrzala, ale co zrobie?:( Mam nadzieje ze ten ktos wpade zaliczy z moimi bidulami... Stasznie pusto tam sie zrobilo i smutno :/ daje sobie jakies szanse ze uda mi sie znalesc tego zlodzieja, bo mieszkam w malym miasteczku... stracilem dobre 3/4 mojej pieknej uprawy :?

Teraz jedno pytanie do was [odpowiedzi na pw prosze] : zostawic 3 rosliny[za2tyg scinka przewidywana] uciete do polowy na tym polu czy isc i zebrac je? Mozliwe ze zlodziej wroci :x albo juz ne wroci bo od zajebania zebral cudzegos owocu :|

Pozdrawiam. je**c ZŁODZIEJSTWO!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+