Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Siema
Planuje budowę PC-boxa z obudowy o wymiarach 56x25cm i wysokości 60cm. Mam problem z wyborem odpowiedniej odmiany.

Mogli byście mi doradzić jaką odmianę mam wybrać

Dodam tylko, że uprawa musi być niewyczuwalna w pomieszczeniu. Dodatkowo chcę zastosować filtr węglowy oraz neutralizator zapachu. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szczerze, to nie wierze zbytnio :D Zebys sie nie zdziwil, jesli pomimo zapewnien bedzie zapierdzielalo ganda.Moga byc rosliny slabo pachnace, ale w niewyczuwalne wcale trudno uwierzyc.Tez nie mozna tak uogolniac, ze taka i taka odmiana nie smierdzi, bo to zalezy od fenotypu.W dodatku za duzo tych niewyczuwalnych odmian jak dla mnie.

 

 

 

Edit:

Stary temat, zamknięty.

 

Nowy tutaj: Odmiany konopi offtop - zadaj pytanie bez zakładania tematu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Siemano...

Rozkminiam nad tego rocznym outem i szukam jakiejs dobrej odmiany. Znalazlem kilka tylko nie wiem ktora da rade pod naszym sloncem. O oto kilka z nich... Jesli ktos wie czy dadza rade czy nie niech napisze...

1. blackbery

2. blue magnum

3. c 99

4. Crystal silver haze

5. Frisian dew

6. Jorges Diamonds

7. Mazar

8. Pure ak

9. Super lemon haze

10. White cheese

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szczerze, to nie wierze zbytnio :D Zebys sie nie zdziwil, jesli pomimo zapewnien bedzie zapierdzielalo ganda.Moga byc rosliny slabo pachnace, ale w niewyczuwalne wcale trudno uwierzyc.Tez nie mozna tak uogolniac, ze taka i taka odmiana nie smierdzi, bo to zalezy od fenotypu.W dodatku za duzo tych niewyczuwalnych odmian jak dla mnie.

 

wg. mnie ultimate seeds mają w miarę ustabilizowaną genetykę (zaznaczam w miarę), druga sprawa, skusić się można na ich gwarancję o pestki heh ;d druga sprawa, nie zaczynał bym bez filtra i tak, nawet boxa na 1 krzaka ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mysle, ze z AMSem nie warto ryzykowac u Nas. :zmiazdzony: Widzialem kilka krzakow u ludzi we wczesniejszych sezonach i zaden chyba nie doszedl.Jak szukasz czegos na outdoor, to polecam dzial odmiany outdoor i jedziesz ;) Do tego zakonczone pamietniki outdoor i na bank bedziesz wiedzial co warto sadzic.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+