Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Przekrój: "Skończmy tę głupią wojnę z marihuaną"


D.II

Recommended Posts

Znaczek liścia konopi na logu czasopisma i żółty nagłówkowy napis "Zalegalizujmy marihuanę! Jest mniej szkodliwa od alkoholu" - to nie sen, to "Przekrój" z datą 12 lutego 2009 roku! W artykule sama prawda o marihuanie, koniec głupot i mitów, tak powszechnych w mediach. Idiotyzm braku legalizacji/depenalizacji jeszcze nigdy nie był tak przejrzyście pokazany w polskiej informacji masowej.

Aż mi serce mocniej zabiło, a w żyłach zaczęła buzować zielona krew...

Link do pobrania: wygasło

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale zastanawiam sie czemu ekstazy i LSD jest niby mniej szkodliwe od naszej kochanej marihuany ? wytlumaczy mi to ktos ? :?

"szkodliwość" jest wynikiem wielu czynników zażywania narkotyku. nie chodzi tylko o szkodliwość zdrowotną. konsekwencje społeczne, wpływ środka na zdrowie, koszty leczenia uzależnionego, uzależnienie psychiczne i fizyczne itd że lsd jest mniej szkodliwe niż MJ to się nie dziwie, ale ekstazy? czyste mdma pewnie nie jest aż tak szkodliwe, ale gdzie dostaniesz takie tapsy? hehe

co do tematu: bardzo odważny artykuł. nie mogę uwierzyć, że jest tak obiektywny. nie spodziewałbym się...no i ten listek w logo, łezka w oku się kręci

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to od początku.

KWAS NIE UZALEŻNIA (sorki za caps, ale bzdury wygadują). Jeśli ktoś uważa, że jest inaczej niech mi łaskawie wytłumaczy jak można się uzależnić od czegoś co działa dobrze raz na jakiś czas (jakiś miesiąc przerwy mile widziany, 2 lub 3 zalecane chyba, że jesteś superyogin i potrafisz zregenerować energię potrzebną do podróży). Do tego dochodzi powtarzalność tripów i ogólna nuda kiedy świat na tripie przestaje zadziwiać.

Halucynogeny nie uzależniają, wynika to z ich specyfiki. Owszem można lubić znaczki czy grzyby, ale litości. Jedyne co osiągniesz stykając się z nimi za często to zrypany mózg przy minimalnym efekcie sprowadzającym się zwykle do zamulenia lub niezłego seksu. Brak szacunku wobec tych substancji kończy się w najlepszym przypadku wypaleniem.

Jeśli chodzi o różne hece związane z ciągatkami psychicznymi bardzo dobrze leczy je badtrip, na długo nie masz ochoty/odwagi. po kiego grzyba pchać sie w koszmar.

Z ciekawostek. Kwasem eksperymentalnie leczono alkoholizm i uzależnienie od heroiny, z bardzo zresztą dobrym skutkiem.

Wiecie co chłopcy, po pierwszej setce wróćcie do tematu. kkthxbye :peace:

ps. nie robię z siebie superspeca, po prostu w tym temacie czuję się cokolwiek pewnie, naście lat doświadczenia, te sprawy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I tu kwas szkodzi bardziej, po prostu ryje czerep.

To grzyby ryją czerep, kwas jest naprawdę bezpieczny, a niska szkodliwość wynika z tego, że do uzyskania odpowiedniego efektu wymagana jest niezwykle mala dawka, rzędu kilku mikrogramów o ile sie nie mylę, polecam książkę "LSD moje trudne dziecko" autorstwa Dr Alberta Hoffmana

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I tu kwas szkodzi bardziej, po prostu ryje czerep.

To grzyby ryją czerep, kwas jest naprawdę bezpieczny, a niska szkodliwość wynika z tego, że do uzyskania odpowiedniego efektu wymagana jest niezwykle mala dawka, rzędu kilku mikrogramów o ile sie nie mylę, polecam książkę "LSD moje trudne dziecko" autorstwa Dr Alberta Hoffmana

jak kwas nie ryje beretu??? mozliwe ze LSD Hoffmana nie ryje beretu ale teraz LSD jest mieszane z heroiną i innymi gownami

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+