Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Przekrój: "Skończmy tę głupią wojnę z marihuaną"


D.II

Recommended Posts

bo wpoili tym biednym ludziom od małego że alkohol i tytoń są zdrowsze o milion % od marihuany i takj już jest ogólnie po*****e jest to wszystko i jak takie artykuły w gazecie się pokazują i to w tak znanej gazecie jak przekrój to aż miło się robi że jest tam jednak jeszcze ktoś na wyższych stanowiskach co myśli o MJ w sposób podobny do nas dzisiaj jeden artykuł za jakiś czas ukaże się jakiś kolejny takimi małymi kroczkami aż będzie o tym bardzo głośno i w końcu będzie legal ale nie oszukując nikogo potrwa to jeszcze pewnie kilka latek

choć wcale nie zdziwił bym się gdyby MJ była chociaż zdepenalizowana już od przyszłego roku to jest jak by nie było bardzo realne ale mało prawdopodobne nie znam się tam zbytnio na tej całej polityce i wyborach więc nie wiem kiedy ten kaczor ze stolka prezydenckiego zejdzie ale módlmy się żeby następny nasz prezydent był jakimś naprawdę normalnym i potrafiącym logicznie myśleć człowiekiem a nie bezmózgim kaczorem do ku**y nędzy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na pewno jestesmy blizej niz dalej, polska jest slepo zapatrzona w USA a tam tez zaczyna sie robic glosno o legalizacji naszej kochanej roslinki.

Robia nowa ustawe o przeciwdzialaniu narkomani, a zaczyna sie o niej robic glosno wiec sa szanse dosc duze w porownaniu do tego co było.

Jednak z drugiej strony patrzac to chca zdelegalizowac szalwie wiec sam nie wiem co myslec.

Bądzmy dobrej mysli ;)

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie znam się tam zbytnio na tej całej polityce i wyborach

Jak sie nie znasz to się nie wypowiadaj.

Moi drodzy palacze.

Trawka nie będzie legalna dopóki w rządzie znajduje się tkz stare pokolenie. Tak na prawdę wszystko zależy od nas.

W dzisiejszych czasach (w polsce) jeżeli polityk próbuje zalegalizować marihuane zostanie na pewno obrzucony błotem. Jedynie co nam pozostaje to czekać i wspierać różnego rodzaju manifestacje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czytałem dzisiaj Angorę, niestety nie zamieścili tam tego artykułu :x . Jednak uważam że dość szybko wieść o nim rozejdzie się w Polsce, na pewno pomoże to w walce o depenalizację :ganja: .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Otóż Wildmet prezydent moze zawetowac kazda ustawe, wiec on ma duzo do powiedzenia (szkoda ze kaczki to debile). Aby takie rzeczy mogły zaistnieć potrzeba nam rewolcji. Bez poparcia UPR nie ma szans.

Pozdro i jotpe

I tak naprawde nasz rzad sam sobie rzuca kłody pod nogi. wszystkiego zakazuje i wkoncu mlodzi ludzie sie wk***ia i wyjada za granice. wtedy na emeryture ludzie beda chodzic w wieku 90 lat i beda płakać :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z tego co wyczytałem to za miesiąc będzie spotkanie krajów ue w sprawie narkotyków. Jeśli tam pójdzie dobrze to i u nas może się coś zmienić...

Ja staram się zaszczepić rodziców i podsuwam im od wczoraj Przekrój pod nos :)

co do artykułu to jest rzeczowy i przedstawia wszystkie prawdy o trawce.

Chciałbym dożyć dnia legalizacji ale na razie na to nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

panowie wydaje mi sie ze wiemy co sie dzieje na swiecie w sprawie narkotykow tylko z jednego powodu... Interesuje nas to z jakichkolwiek przyczyn. Zwykly polak nie wie nawet z czego jest mj (nawet Prezydent czy Premier nie wiedzial) "trawka" wiec jak moga ja zalegalizowac. Zaloze sie ze ten artykul przeczytala mjejszosc "zielonych", reszta ludzi popatrzyla na obrazki i jedziem dalej mietek!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+