Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Przekrój: "Skończmy tę głupią wojnę z marihuaną"


D.II

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po pierwsze kaczor nie zawetuje ustawy której nie ma iiiiiiii nie będzie bardzo długo. A wiecie dlaczego, ponieważ polityk( lider partii) który chce osiągnąć swój cel musi być pierdolonym populistom czyli robić to co chce większość a WI?KSZOŚĆ ma wpojone od dzieciaka, że narkotyki bo do tej grupy nalezy marihuana są złe, niszczą wszystko na swojej drodze. OStatni raz sie wypowiadam w tego typu temacie bo to nie ma sensu.

pi******ć tych zapchlonych demagogów, mnie polityka nie jara, w sensie uczestniczenia w niej. 20 lat wolności, poczekamy jeszcze 30 na prawdziwą wolność.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja wysłałem maila z podziękowaniem dla redakcji "Przekroju" za obiektywne spojrzenie i oderwanie się od reszty brukowców, które "mydlą" ludziom oczy. Myślę, że po pozytywnych komentarzach takich artykułów będzie częściej wspominany temat legalizacji marihuany.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

aha...Shocke którym daje się, że pomogłeś :D ... Mam tego dosyć, u mnie w domu już chyba każdy przeczytał ten artykuł i nabierali pozytywnych myśli na temat trawki do czasu kiedy moja babcia przyniosła od lekarza gazetkę"Zdrowie dla każdego" w której pojechali ostro po trawce. I wszyscy wierzą raczej gazetce od lekarza....jak będzie w internecie ten numer to prześlę link...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Sorki że odświeżam stary temat ale dopiero teraz go obczaiłem. Ogólnie pozytyw, powoli coś idzie do przodu. Według mnie mogli wspomnieć coś o Marszu Miliona Blantów bo sporo ludu nie wie że takie coś wogóle istnieje. I jeszcze że gandzia nie alienuje ludzi, jesteśmy na tyle świadomi że walczymy o swoje prawa( widział ktoś marsz wolnej kokainy???) :D Jesteśmy poprostu wesołymi normalnymi ludźmi :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+