Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeżeli nic ci nie znaleźli to jak mogą cie oskarżać o posiadanie?

cały czas trzymaj sie swojej wersji, mów że chłopak cie nie lubi i dlatego mógł tak naopowiadać zeby narobić ci lipy

a wogole co to za diller, taki rozjebus?

pewnie jakieś dziecko z gimnazjum....

a takie sprawy ciągną sie długo...

ja na swoją czekałem półtora roku, a miałem za posiadanie i udzielenie

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

niezly frajer, ja pierdziele bez kitu co sie dzieje z tym krajem ze tyle frajerow na okolo, kazdy na kazdego donosi byle uratowac swoja du*e, stary nie lam sie, nie przyznawaj sie do niczego jesli nic nie miales, wiem ze menta w polsce robi rozne rzeczy ale nie daj sie, walcz o swoje a temu frajerowi rozwal ryj na drobne kawalki, jestem przeciwko przemocy ale za takie cos to tylko to sie nalezy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jeżeli będziesz miał niezbite dowody na to że jesteś niewinny to nic ci nie zrobią,

Jak mogę mieś jakiekolwiek dowody na to jak to wszystko jest w czasie bliżej nie ustalonym…

 

 

jeżeli nic ci nie znaleźli to jak mogą cie oskarżać o posiadanie?

Jutro wkleję skan tego papirka…

cały czas trzymaj sie swojej wersji, mów że chłopak cie nie lubi i dlatego mógł tak naopowiadać zeby narobić ci lipy

 

Nie mam zamiaru do niczego się przyznawać ani iść na żadną ugodę. Jestem niewinny!!! Bo tego się trzymał do samego końca bo oprócz zeznań tej szmaty nic więcej na mnie nie mogą mieć nawet jakby go podsłuchiwali itp. itd…

 

 

a wogole co to za diller, taki rozjebus?

pewnie jakieś dziecko z gimnazjum....

Hehe gimnazjum a nawet studia to mam już za sobą, a on jest odemnie cos tam starszy. Co najgorsze jest to kolo co nie spodziewałbym się czegoś takiego po nim, koleś już siedział o dill wyszedł i powoli wrócił do biznesu. Zresztą zawinęli go i 2 miesiące była cisza wyszedł i w ciągu 2 tyg zawinęli 7 osób, mnie ostatniego;/

 

 

a takie sprawy ciągną sie długo...

To mnie mało pociesza. Praca, dom, małe dziecko i jeszcze trzeba pamiętać o meldowaniu się na psiarni. Raz zapomniałem to była szopka jak …

 

 

Musiały by sie na Ciebie rozjebac jeszcze 2 osoby żebyś miał prawdziwy przypał. Według mnie mozesz dostac cos za bongo, jesli nie było czyste,(w sensie brudne od "kifu")

Jestem pewien że nikt nie potwierdzi tych bzdur. Nie stawił się na konfrontację. Wiec nie mam się czym martwić??

Co do bonia to może im coś wyjść, a raczej na pewno wyjdzie :zmiazdzony:

Co powiedzieć??

1. Ze paliłem w Amsterdamie i sobie je wiozłem na pamiątkę?? Na boniu jest wielki napis AMSTERDAM

2. Nie wiem jakim sposobem się to tam znalazło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli nie sprawdzili co znajdowało się w bongu to żaden sąd czy prokurator nie uzna tego jako dowód, a wątpie żeby to sprawdzili bo to za dużo czasu i pieniedzy kosztuje(poza tym Polska to nie CSI)

Jak Cie zatrzymali na przesłuchanie to dostałeś kopie raportu? Jeśli tak to zgłoś się z nim do biura rzecznika praz osób uzaleznionych i zazywajacych narkotyki, oni Ci tam pomoga wykaraskać się z tego

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+