Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

znalezli 5 doniczek po sadzonkach autoflo meskie rosliny obcinam po pokazaniu plci doniczki po ok 1l z roslin wystaja lodygi powiedzialem ze mialem 5 krakow z ktorych wyszlo mi po 2 g czyli razem cos kolo 10 a 2.5 g jest pozostaloscia po uprawie jakie wnioski mam skladac ?

kiedy w ogole nowe prawo wchodzi w zycie ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

znalezli 5 doniczek po sadzonkach autoflo meskie rosliny obcinam po pokazaniu plci doniczki po ok 1l z roslin wystaja lodygi powiedzialem ze mialem 5 krakow z ktorych wyszlo mi po 2 g czyli razem cos kolo 10 a 2.5 g jest pozostaloscia po uprawie jakie wnioski mam skladac ?

kiedy w ogole nowe prawo wchodzi w zycie ?

Czyli roślin nie znaleźli żadnych, tylko liście i łodygi Ja bym się tym akurat nie martwił tak bardzo Puste doniczki o niczym nie świadczą Mogły tam być kwiatki wcześniej Myślę, że powinieneś się trzymać tej opcji co podałeś

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak na psach zamkna sprawe to mozesz przeczytac zeznania (tak mi sie wydaje) w sumie to obydwoje mozecie jako podejrzani czy tam ostarzeni

Tylko po zakończeniu sprawy nie podpisuj kartki z oświadczeniem ze nie chcesz mieć wglądu do akt sprawy bo mi coś takiego chcieli podsunąć na psach.I pamiętaj ze nawet w sadzie nie musisz składać zeznań które Cie obciążają. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema! W lutym sprzedał mnie dill ze posiadałem zielsko i ze załatwiałem mu proch, co jest oczywistą bzdura bo tego gówna się nie tykam. Wpadli mi na chate i znaleźli 2 pakiety z odrobina tytoniu na dnie, bongo i 2 fifki. Oczywiście wszystko zawinęli. Ja się wszystkiego wyparłem powiedziałem ze ani on mi ani ja jemu nic sobie nielegalnego nie dawaliśmy, bongo mam do palenia tytoniu i ze jak były dostępne to paliłem z niego dopalacze to samo z fifkami. Dostałem dozór policji 2 razy w tygodniu i 400 zl zaliczki na sprawę. W marcu miałem wezwanie na komendę, miała być konfrontacja ale szmata się nie stawiła. Mija kolejny miesiąc i cisza…

Ile trwają takie prawy??

Co mogą mi zrobić mam zarzuty sprzedaży 15 g prochu i posiadania 50g MJ. I jestem pewien ze nie mogą mi nic udowodnić bo to jest ściema.

M

Może napisać jakieś pismo o umorzenie sprawy albo coś… Mógłby ktoś mi jakiś wzór podsunąć?? Już sam nie wiem co robić i denerwuje mnie to czekanie i chodzenie na psiarnie co tydzień się zameldować…

PS Sprzedał też kilka innych osób ale nie znam ich. Wiem ze znaleźli u nich MJ a tylko u mnie nie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jeżeli będziesz miał niezbite dowody na to że jesteś niewinny to nic ci nie zrobią, może też być tak, że zawieszą postępowanie z powodu braku świadków... zapewne poinformują cię listownie co i jak .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+