Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

@Laakshmi
Zawsze się znajdzie jakaś k***a co się rozpruje i koniec kariery..

Co do tematu to przybiją ci za posiadanie i prawdopodobnie uprawę, trzymaj się cały czas swojego że nikomu nie sprzedawałeś i nie udzielałeś. Sądzę że dostaniesz zawiasy + ewentualnie grzywnę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

opisz cos więcej ile miałeś roślinek jakie wysokie (ile dni rosły w przybliżeniu) , każe się nie poddawaj jak co , ustawa wejdzie będziesz sądzony według nowych przepisów (chociaż popełniłeś czyn w okresie jeszcze trwających), złóż wniosek o umorzenie postępowania przed prokuratorem , z racji małej szkodliwości społecznej czyny , zaznaczając że nie jesteś dilerem , co do wagi którą u ciebie znaleźli powiedz że interesujesz się chemią i potrzebujesz jej do odmierzania pierwiastków - tylko poczytaj coś i jakiś doświadczeniach chemicznych żebyś nie wyszedł na durnia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

thcon22 - ja mam wagę elektroniczną ale nigdy nie ważyłem na niej trawy , kupiłem ja z myślą o odmierzaniu składników do absyntu - jak nie wierzysz to co poradzę, no ale wszytko zależny od jacoba - musisz chłopie działać , składaj wnioski przeciągaj postępowanie u prokuratora nie dawaj mu wysłać pisma do sądu (będą nowe przepisy to pewnie sprawę umorzy jak nie jesteś dilem, a ilości trawki były nieznaczne to dostaniesz umorzenie - bo to że niema określonego co to są ilości nieznaczne to należy traktować na korzyść oskarżonego , sam podkreślaj w papierach że z twojego punktu widzenia dużo to jest 100 gram ale nie 2,5 gr i łodygi z krzaków z liśćmi) , ale wszystko zależy od ciebie , jak nic nie zrobisz dostaniesz zawiasy, a tego nie warto mieć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+