Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Tak poczytałem ten post po trochu to przy niektórych pytaniach to aż się śmiać chce.. "Czy coś mi grozi ze jarałem?"...No kuurwa ludzie..nic Ci nie grozi..polskie prawo nie zabrania Ci być zjaranym...zakazuje posiadania nielegalnych substancji i tyle..Po prostu..trzeba mieć wyczucie w temacie..nie dać się złapać ..a jak już to nie dać się złamać..oni próbują wszystkiego żeby coś z człowieka wycisnąć...wyobraź sobie..co byś zrobił żeby była legalizacja w Polsce...Tak samo oni robią wszystko aby zdobyć informacje i ująć dilera

P.S

SADZIĆ PALIĆ ZALEGALIZOWAĆ!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

metlafan zalezy na co trafisz.

Jak o ganje to wiadomo pies rozkrecanie komputera zagladnie do szafek ksiazki szafy pudelka nie pudleka wsztsko maja prawo sprawdzic.Jesli zobacza po sprawdzeniu wazniejszych rzeczy ze jest ok to puszczaja ale to zalezy kto cie trzepie.

Jelsi mieszkasz w bloku piwnice tez maja prawo trzepac ale nie musza kumasz?

Jedna rada.Nie trzymaj w domu a jak juz to pal odrazu.Nie trzymaj an chacie jak gdzies wychodzisz bo to poslka moze byc roznie zawina cie o byle cos na komende i dostana nakaz znajda i dodatkowy problem

NIe trzymac w domu.Lpeiej 3 razy starcic niz raz sie wpierdolic.zakopac schowac na klatce na dachu bloku BYLE NIE W DOMU

bless :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a jak wygląda takie przetrzepanie chaty pod względem poszukiwań?

Z mojego doświadczenia wiem (wjechali 4 kumplom na raz).

Wyjmują szuflady, odsuwają meble, zaglądają w różne dziury. Koleżka został uprzedzony i miał dosłownie parę sekund zanim współlokator wpuścił :pies: na chate i szybko przeskoczył do pokoju siostry i powiedział, że tam mieszka(jego pokój) i tak mu sie udało :))

Ale pozostałym chłopakom nie przeszukiwali nawet piwnicy(w domu na działce jak i w mieszkaniu w bloku) tylko pokój podejżanego i pomieszczenia gospodarcze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja mam zajebiście ważne pytanie: mieszkam w bloku i uprawkę mam w piwnicy a właściwie pomieszczenie obok mojej piwnicy, kiedyś to była moja penia ale od lat jest to pomieszczenie otwarte i nikt tam nie zagląda, czy jak wjadą mi na chate, będą chcieli wejść do mojej piwnicy a jak dziwnym trafem wejdą obok i znajdą boxa do mogą go doje**ć do mnie? jak tamta penia jest otwarta bez kłódki drzwi też rozwalone a ja mam obok piwnice?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja mialem wiazd na chate tak o 13 cos takiego najpierw byli u kumpla pozniej u mnie, a dwa tygodnie wczesniej u kupla bodajze o 6.30 ale to od razu w kajdanki z zarzutami. U mnie byli tylko zeby dostarczyc nakaz stawienia sie na prokuraturze na drugi dzien, nie jestem pelnoletni ale jakbym mial ukonczone 18 lat to bym siedzial 48. No i przeszukiwali sobie :D ja wracalem akurat z komisa patrze stoi KIA ta sama byli dwa tyg wczesniej u kumpla wiec wiedzialem juz o co kaman i wchodze po schodach do gory a pies akurat trzyma woreczek z nasionkami :P i a drugi w miedzy czasie, gdy rozmawialem z tym od ziarenek wyciagnal z biurka zlozona koperte z bialym proszkiem w srodku :) od razu w kajdanki i powiedzieli ze 48 ale pojechalismy na komisariat i sprawdzili ze to nie byly narkotyki :P mialem APAP :D hahaha :P ale dopiero gdy sprawdzili narkotestem to mnie rozkuli :lol:

psy je***e... sorka ale szalu z nimi mozna dostac

pozdro dla PALACZY !!! 8)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+