Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Witam

tydzień temu wpadłem z kumplem w ręce policji.

Mieliśmy przy sobie 7g podzielone , w karteczkach . Psy :pies: zważyli to z karteczka i przybili nam 33 gramy marihuany . Od razu pojechali do mnie do domu i pod łóżkiem znaleźli pól grama . Nie bylem jeszcze ani razu karany czy będę miał jakiś przypal i udowodnić im ze za dużo nam przybili ? czy dać sobie spokój i czekać na sprawę ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak znajda krzaki to masz prze.jeba... :pies: nie będą się ciebie pytać tylko sru na komendę

i rozpoczną przesłuchanie

Ps. Jeżeli boisz się ze ci wbija to kup in-door i hoduj w domu :ganja:

a jak w domu znajda to powiedz ze nie twoje(malo skuteczne) albo ze wczoraj to w lesie znalazles :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wild, Czysta głupota :zliscia: wojtekaudi22, Jak juz se to rozkminiasz to mało prawdopodobne że psy cię na wiosce z tym zczają, ale to już zależy od wielkości wioski. Jesli nie am komisariatu w pobliżu to jest ok. Jesli na wiosce nie dzieje się dużo nieporządanych rzeczy i nie ściągacie na siebie uwagi policji i nie zmuszacie ich do interwencji-luz, ale jak juz cię z tym złapią albo wrogi sąsiad się na ciebie uwziął to przypał na maxa, nie ma żadnego tłumaczenia. Dla bezbieczeństwa na przyszłość znajdź se spota jak już uprawiasz a sam wiez jaki powinien być spot- jednym słowem bezprzypałowy. :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A mam pytanko czy np jak jade autem po paleniu jakiś czas i :pies: zrobi mi test wyjdzie pozytywny czy moge zażądać psychotestów i czy to może być moja strona obrony że pomimo tego że test wykazał że zażywałem m.j to psychotestyu by mogły dowiesć temu że niejestem pod wpływem tego środka tylko poprostu mam go w organizmie?? :pimp:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no kurcze nie można tak zwalać choroby i zlego samopoczucia na trawkę, kolego wyżej. Co to za ciąganie właściciela pubu? Może jeszcze artykuł do gazety "Chłopak na dyskotece zostaje sparaliżowany po częstowaniu groźnym narkotykiem. Co zrobić, by marihuana nie zabijała naszych dzieci każdego dnia?", hm? Świetna promocja trawki, nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+