Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Dzięki za porady ; ) Podsłuchu nie ma żadnego prawie na pewno, śrubki nawet nie dotknięte zresztą nie mieliby czasu na założenie czegoś takiego w takim tempie chyba ;) Poza tym i tak rzez telefon nie załatwiam żadnych przypałowych spraw :)

na razie nic się podejrzanego nie dzieje, podejrzewam zę była to przypadkowa kontrola ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brainer, weź to pod uwage że psy obczjają tego typu fora, rówienież fora klubowe. To że napisałeś że będziesz chodzić tam z pieskiem i oni teraz mogli to przeczytać no i du*a. Proponowałbym nie chwalić się jak masz krzaczki, ile ich masz i czy będziesz tam chodzić z psem. Możesz napisać jak będziesz ubrany i gdzie mieszkasz :picture:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
kaomil, siedziec za 0,2 nie pojdziecie :wink: Moze sie skonczyc tylko na pouczeniu za niska szkodliwosc czynu. Ale rownie dobrze moze skonczyc na kuratorze, ew. pracach spolecznych, lub jakiejs grzywnie.

Nic gorszego, tj zawiasy raczej Wam za taka ilosc nie przyjebia. Ale w Polsce roznie to bywa.

no raczej nie.. ja dostalem za 0,2g 2 miechy na 3 lata i kuratora bo nie mam 21 lat .

no i dalej mam pytanie... chailbym wyjechac za granice do innego kraju ue, kurator ma mozliwosc mi tego zabronic skoro jestem pod jego nadzorem ? i do kiedy bedzie mnie ziomek meczyl.. az ukoncze 21 lat ? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

o 6 rano dzień po przypale wbijają panowie. Nie słyszałem jeszcze żeby byli u kogoś szybciej niż w 12 godzin. U mnie byli 2 razy (czysto było) i za każdym razem ta sama procedura. U połowy mojego osiedla to samo. A właśnie psy skończyły zorganizowana akcję na dużą skale. i w tym czasie wpadali do ludzi tak poprostu.

Co do przeszukania... różnie, w zależności czy panu :pies: żona w nocy dała...

jak dała, to zajrzy do paru szuflad i wyjdzie, ale jak żonka miała okres, to potrafią dojść do takich skrytek, że znajdą dla Ciebie np. zapalniczke którą zgubiłeś 5 lat temu... wiesz co mam na myśli. No i później masz sprzątanie na kilka dni...

Ja mieszkam w domu, także nie mieli prawa zajrzeć tylko do pokoju siostry i sypialni rodziców. Ale piwnice, strych i garaż też musiałem sprzątać, ogólnie wszystko ale to wszystko masz na podłodze, a niektóre rzeczy rozłożone na części- serio, mi zostawili rower bez opon i siodełka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+