Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Witam!

Ostatnio po moim osiedlu kręcą sie :pies: z psami kóre wykrywają narkotyki, dygam sie troche bo mam na balkonie 2 roslinki i tu moje pytanie czy te psy mogą jakos wyczuc ,ze mam na balkonie roslinki(mieszkam na parterze)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wpadłem siedzieliśmy sobie podjechali jakieś 15 metrów od nas no i nas wołają ze mamy podejść kumpel zamiast wysypać no to zostawił tam resztke tego co mielismy no i mowią ze nas spiszą jeden poszedł tam gdzie siedzieliśmy no i lipa podbija z kartką a w srodku ta resztka najlepsze w tym wszystkim jest to ze tam było 0,2g i w ch*J tytexu zawineli nas przesłuchanie pytania od kogo ile za to itp no jakos poszło do dila nie dojdą dalej usłyszeliśmy ze będziemy wszyscy oskarżeni o posiadanie ;/ jak oni nawet tego nie znalezli przy nas no ale pechowo na kartce było imię kumpla ;/ dalej napisali ze posiadalismy 0,2g suszu marihuany no a co z tym tytexem jak tam praktycznie gołym okiem nic zielonego nie było widać . hmm mam jeszcze pytanie czy to prawda (tak powiedział piesek) ze weszła ustawa ze w Polsce nie mozna posiadać zadnej ilości baczka i nie ma róznicy czy jest znieszanez tytexem czy nie;/ no kurcze a jak bym miał 50g tytexu i jedną sztuke bym tam wsypal (oczywiście tylko przykład) to bym miał za posaidanie 50g baczka ;/ no i jeszcze czytałem o pomocy jakijś prawnej tutaj warto skorzystać ?? :zrzut: :pies:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+