Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

EL_Gawel nie zmarnujesz głosu jeżeli zagłosujesz na partie do której ci najbliżej. To twój wybór i twój głos nikt cie nie zmusi. Ja ci tylko podałem program dwóch partii które są za legalizacją i mają doświadcznoych polityków, jeżeli ci te programy nie odpowiadają to nie głosuj na nich, bo po co? Trzeba oddać głos zgodnie ze swoimi przekonaniami, ja tak zrobie. Zogłosuje na UPR bo się z nimi zgadzam, chociaż wiem, że teraz ich poparcie jest dosyć niskie ale z tego co słysze od ludzi w moim wieku to chyba ludzie, przynajmniej w mim kręgu się do tej partii przekonują.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Justynka

Witam

Potrzebuje pomocy , gdyż byłem dzisiaj u Prokuratora bo dostałem wezwanie w sprawie MJ , i jedna osoba złożyła na mnie zeznanie że ogółem wzięła 12 g i ja się do tego nie przyznałem złożyłem wyjaśnienie że w tym okresie nie było mnie w PL , oraz że jestem z ta osoba skłócony że może złożył aby siebie oczyścić , bo jeden ziomek miał przypał z psami i od tamtej pory ciągnie się i ten kolo co sprzedał rozjebał się na pałach na ziomka oraz wspomniał o mnie . Prokurator powiedziała że będzie konfrontacja w gnieździe wroga , i chciałbym się dowiedzieć co w tej sprawie mogę zrobić aby wyjść z tego gówna ?? Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Justynka

a może ta osoba złożyć zeznanie że braliśmy od typka razem ?? że razem ściepa a on tego nie ujął w taki sposób , ale jeżeli będzie konfrontacja to jego słowo kontra moje słowo mogą w taki sposób stwierdzić pomówienie ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Edka2641, wez nie gadaj, jak nie wiesz, ciezko to moze i bedzie, ale trzymaj sie Justynka piszaca jak facet ;) swojej wersji, mow, ze jestes sklucony i ze gosc sie chce wybielic.

Co do tego przebywania za granica, to radze znalezc kogos kto to poswiadczy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Justynka

Kurtz , piszę tak bo chciałem zrobić GrowLog ale przez taka kapustę wszystko poszło w pizdu , :( a co do tego czy może on zmienić zeznanie że braliśmy razem i że paliliśmy to razem i że o to chodziło w zeznaniu takie sprostowanie do tego ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sytuacja nie jest tragiczna i można z niej wyjść. Trzymaj się swojej wersji i tak jak mówi Kurtz najlepiej jakbyś znalazła kogoś kto poświadczy, że byłaś/byłeś za granicą.

Mam pytanie, Co by było gdyby wpadły do mnie pały i chcieli mi dowalić za uprawę a ja bym się nie zgadzał z wyrokiem i walczyłbym żeby nie zostać ukarany. Mówiłbym, że nie sprzedawałem, nie udostępniałem i w takim wypadku to co robiłem, robiłem tylko sobie i dla siebie. Czy wyrok byłby wyższy niż zakładany na początku?

Interesuje mnie to ponieważ nie chcę być kolejną osobą (obym w ogóle nie miał tej ieprzyjemności) którą nazwą ćpunem z wyrokiem. Chciałbym w razie sytuacji nagłośnić sprawę, podesłać do gazety itp Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+