Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop Projekt GrowBox - stary temat


lolo

Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • Replies 453
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Siemanko wymienie się lampą HPS otóż zrobiliśmy z kolegą boxa o wielkosci 50x50x1m i kupiliśmy lampę HPS 400w ,okazuje się że do takiego boxa potrzebna jest lampa hps 150 w, DLAtego tez chciałbym się zamienić Lampą 400 w na 150w.
Jestem Ze Stolicy . (lampa ktora mam jest uzywana ale zarowka w niej nowa .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam problem odnosnie cooltuby, planuje zamontowac w boxie colltube z zarowka hps 250w nie mam zielonego pojecia jakich wentylatorow uzyc do wychlodzenia tej lampy. Oswiadczam odrazu ze nie mam kasy na wentyle promieniowe za 4 banki... pomozcie zmontowac cos co bedzie dzialac a zarazem wyniesie minimalne koszta

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kamyk jesli Twoj budzet wynosi poltrej stowy to zamow 3 feminizowane pestki np. z f2seeds.fr.pl proponowalbym automaty na pierwszy raz, skombinuj jakas obudowe od kompa albo uklep z plyty wiorowej mala szafeczke 40cm dlugosci , 25 szerokosci i z 50 cm wysoka, kup ze 3,4 swietlowki 23w osrama czy philipsa, 2 wentylatorki komputerowe skoluj, jakis zasilacz, puszeczke farby 0,2 l bialej i tyle, ziemia uniwersalna biohomus jakis nawoz na kwitnienie np. substral burza kwiatow no i do boju, zakladaj pamietnik ludzie Ci pomoga, doradza pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Do odbłyśnika.. Wkręty, trytytki.. whatever.. Świetlówki aż tak mocno się nie grzeją, ale nie próbuj ich czasami doczepiać taśmą czy czymś w tym rodzaju. Możesz też po prostu w bocznych ściankach odbłyśnika wyciąć dziury i na chama wcisnąć w nie oprawki. Do tego jakiś uszczelniacz (np, ciacio.. znaczy się - sylikon) najlepiej ten czerwony do wysokich temp.

edit,
znalazłem fotki mojego starego pcboxa i może to Ci w czymś pomoże (wiem, że niewiele widać, ale powinieneś skumać ocb)
 

 

post-27223-0-05788500-1379762766_thumb.j

 

post-27223-0-07482600-1379762769_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witam, male pytanie, wedlug kalkulatora wychodzi mi ze potrzebuje jakies 10700lumenow do boxa ale mysle ze lepiej jak wrzuce tam hpsa 150w co wiadomo da troche wiecej. bedzie uprawiana jedna roslina na raz. Na pierwszy rzut idzie royal cheese od royal queen seeds. Czy bedzie to mialo korzystny wplyw na plon, czy raczej nie? sam mysle ze tak ale widomo co dwie glowy... a juz wiecej glow to napewno bede wiedzial co zrobic

bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+