Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

OffTop Projekt GrowBox - stary temat


lolo

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

proste i szybkie rozwiązanie to kartony po soku z otworami po jednym na dole i na górze kartonu po przeciwnych jego stronach jedną dziurą zakładasz na wentylator a na druga zakładasz pończochę

przedstawię ci to na rysunku

 

post-27223-0-31994800-1379761091_thumb.p
 


można też kupić filtr węglowy do okapów

 

post-27223-0-68625300-1379761130_thumb.j

 

 

 

wycinasz z niego kwadraty większe od otworów wentylacyjnych i przykleić można np taśmą klejącą

sposób ten ogranicza jednak wydajność wentylatorów sposób z kartonami nie ogranicza jej wcale ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

proste i szybkie rozwiązanie to kartony po soku z otworami po jednym na dole i na górze kartonu po przeciwnych jego stronach jedną dziurą zakładasz na wentylator a na druga zakładasz pończochę

przedstawię ci to na rysunku

można też kupić filtr węglowy do okapów

wycinasz z niego kwadraty większe od otworów wentylacyjnych i przykleić można np taśmą klejącą

sposób ten ogranicza jednak wydajność wentylatorów sposób z kartonami nie ogranicza jej wcale ;)

yhym, ze ja na to nie wpadlem. a mógłbym zrobic tak ze te kartoniki byly by wewnatrz niczego to niezmieni? dzieki wielki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam

Tak się zastanawiam nad wymianą mojego PC-Boxa na coś większego. Krótko mówiąc potrzebuję boxa o małej powierzchni podstawy, z przeznaczeniem do uprawy jednej roślinki pod HPS'em. Jako, że odbłyśnik takiej lampy ma długość około 40 cm i szerokości 42 cm, to dobrze by było, gdyby box miał podstawę o wymiarach 50x50 cm. Na takiej powierzchni zmieściłbym chyba więcej niż jedną roślinkę. Prawdopodobnie zrobię mniejszy box, o wymiarach podstawy 30x30 i wysokości 100 cm. Co sądzicie? Czy taka powierzchnia podstawy wystarczy do komfortowej uprawy jednej rośliny?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witajcie... jestem początkującym growerem i zamierzam sadzić na oucie, jednak chciałbym potrzymać roslinki z tydzien w jakimś prowizorycznym boxie, chodzi tylko o to by roślinki się wyciągły (ak47 femi) jakie macie sposoby na taki "tygodniowy box" oraz co by było potrzebne.. zastanawiałem się nad "torbą" szkolną (3 kubki się zmieszczą spokojnie) i na górze jakaś lampa energooszczędna czy cuś, w gre wchodzi też karton po starej konsoli... napiszcie co bym potrzebował (zalezy mi jak naj maksmalnie tanio-to box tylko na tydzien potem bedzie rozmontowany) i jak to zrobić.. byłbym wdzieczny wszystkim za pomoc:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ten karton, do niego świetlówka, 1 wiatrak wtłaczający i jazda ;) kubki menelki starczą na 12/14 dni. W sumie możesz go tylko malnąć raz farbą, tak sobie :P chyba, że masz w miarę lumenów na taką skrzynkę... ale piszesz, że chcesz by się wyciągnęły? jak tak to możesz mieć trochę mniej, ale bez przesady, bo się badyle zrobia ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema, co proponujecie na absolutnie bezprzypałowego boxa w pokoju? Bo już przez przypał 12 krzaczków na outa poszło sie je**ć... Chodzi mi o jakiś sprzęt elektroniczny. Mam kolumnę ale po włożeniu głośnika jest pizda i mało miejsca, jedna świetlówka weszła i ogólnie chu***a... czekam na ciekawe pomysły ;d

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+