Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop Projekt GrowBox - stary temat


lolo

Recommended Posts

  • Replies 453
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeżeli chcesz łamać szybę spróboj to zrobić w misce napełnionej wodą pod wodą sprawi to że nie będzie ona tak pękac , jeżeli juz sie nie da nawet takim sposobem to pozostaje kupić nozyk do cięcia szkła ale to koszto koło 30zł tak mi sie wydaje , albo poprostu zamówic szybke u glassmana na wymiar jaka sie potrzebuje .. :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja poprosiłem mojego kochanego dziadziusia zeby mi wycia taką szybe ale cos mu nie sżło heheh i musiałem sam sie zabrac i zrobiłem podobnie jak kolega w poscie wyzej przyłożyłem deske i jednym ruchem dociskając nóż zrobiłem ryse przejechałem tak chyba z 3 razy zeby była wieksza ta rysa i połozyłem szybe na stole od drugiej strony wzdłuż rysy stukałem nozykien az zaczęła pękać i odleciała sama i potem aby wyszlifowałem papierem ściernym ostra krawędź i git :joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Joł, mam parę pytań ;)
Dziś zacząłem budowę boxa ze starej zamrażarki o wymiarach 70x50x65 i wychodzi całkiem nieźle biorąc pod uwagę stan zamrażarki przed gruntownym remontem :) .

Prezentowała się tak :

post-27223-0-69549600-1379759279_thumb.j

Teraz wygląda następująco:

post-27223-0-27271500-1379759281_thumb.j

Planuję wsadzić do niego 2 lub 3 nasionka White Russian, mam nadzieję że 3 się zmieszczą.

I tutaj nasuwa się kilka pytań ;) Mianowicie:

- jaki HPS ? 100 W ? ( proszę najlepiej o link do jakiejś ciekawej oferty w necie ) ,
- jak zamontować wiatraczki ( chodzi mi o ich rozłożenie - w jakim miejscu w boxie, łatwiej byłoby mi jeślibyście dorysowali w paincie te miejsca i zaznaczyli który jest wdmuch/wydmuch ) do dyspozycji są 4 wiatraki 12V z komputera. Wystarczy ?
- koc ratunkowy tylko po bokach , czy również na górze i na dole ? ;)
- czy wybrałem dobre nasionka ( zależy mi na średniej trudności uprawie, z uwagi że jest ona moją pierwszą ).

hmm, chyba tyle, ale bardzo prawdopodobne że o czymś zapomniałem :D

Zdjęcie " od środka " :


post-27223-0-91707000-1379759277_thumb.j

Pozdro ;)

PS

Uprzedzając wszystkie odpowiedzi - wiem, mam ładne buty ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak, myślałem też o Poluxie 55W, wytwarza 3500 l. Ile bym ich musiał do boxa założyć i czy to dobry wybór ? Jeśli nie to jaką inną ? ;)

Oczywiście, będzie całkowicie wyłożony kocem. Wiatraczki normalne, komputerowe z procesora.

Kupiłem white russian automatic, feminizowane :D także powinno dać radę ;)

Jeśli ma ktoś jeszcze uwagi co do boxa, albo rady dla mnie to proszę pisać :) !

W weekend dodam zdjęcia gotowego boxa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie kendyl, nie wystarcza!Zakup jakas lampe CFL, albo HPSa 100W.Wypier*ol to sreberko ze scian i pomaluj biala, matowa farba, albo wyloz mylarem, badz kocem ratunkowym.Z nasionami zjebales totalnie, po to jest dzial seedbanki, zeby wiedzec, z ktorych, spradzonych sklepow oplaca sie zamawiac.Niska temp. jest spowodawana tym, ze swiecisz tam tylko jedna swietloweczka 24W.Zadbaj o porzadne oswietlenie, to i temp. podskoczy ;)Ogolnie, to duzo czytania przed Toba, bo na szybkosci, to nic nie da sie porzadnie ogarnac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+