Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Sezony Lumatek Attis 300w pro i hps 150w mix sałat


Esned

Recommended Posts

Dzisiaj dzień 16 wchodzimy w 3 tydzień 

panie już ładnie się  zaczynaja obsypywać lukrem rosną  dostają już herbatkę PK od Bio tabsa na przemian z Bio pk 5-8 i co każde podlanie wlatuje cal mag od 0.5-1ml zależy  jak leży 😅 leje im 1l wody co 2-3dni nie równo piją 🙂 

jedna Biscotti Mintz co jest na samym środku  pod lampa wykazuje minimalnie niedobory Fosforu 🤷‍♂️ zastanawia mnie czy to nie przez światło  zbyt duża ilość?  wychodzi na to ze zaczęła jeść jak szalona 😅  te większe co są po bokach wydawało by się ze to one będą potrzebowały więcej jedzonka a tu niespodzianka 🙄 zacznę im zwieszać dawkę pk zobaczymy jak zareagują bo one zaczną dopiero jeść 😅
 

maly box 

 

Dzień 16 gęsto jak cholera ale jeszcze trochę  i coś podzielmy ostatni raz z fryzjerem 🙂 

porosly wielkie ale nie maja takiego tempa jak pod ledem 🙂 weg jeszcze w miarę  ok rowno  szły a teraz przepaść między ledem a hps widać około tygodnia 🤷‍♂️

IMG_3981.jpeg

IMG_3980.jpeg

IMG_3979.jpeg

IMG_3978.jpeg

IMG_3977.jpeg

IMG_3976.jpeg

IMG_3975.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Toksyna napisał(a):

Elegancko rosną. Leda masz na 100% mocy? Te z małego boxa są naprawdę gęste i w górę też za dużo miejsca nie mają. Tym pod HPS tez dajesz CalMag? 

Właśnie wczoraj dałem już na 100% lampe bo te dolne partie były ta se doświetlone a teraz jest kozak w 5 tyg zrobię delikatnego fryzjera ( tylko duże wiatraki które będą zasłaniały i „zbędne”) 

tak pod hps leje calmaga ale o wiele mniej  jakoś słabiej piją wodę mniej jedzą 🙂 ale jestem przygotowany na dawkę kontrujących niedobór jak zacznie coś się pojawiać 🙂  musiałem dzisiaj złamać jeden szczyt bo wchodził już w rurę od wentylacji 😂 tak to jeszcze nie mialem  🙄  dlatego tez ten fryzjer będzie tam zbawieniem 😄 a mały box musi być gotowy  tak jak duży wiec niech lepiej zapierdala 😄 ma fajny potencjał ale gdybym miał tam leda był by rozpierdol 😆 ta żarówka już tez po 2 grow albo i 3 traci trochę na swojej mocy tym bardziej to nie jakaś firmował z wysokiej pułki 😜

w tym dużym boxie ta jedna mnie zmartwiła co ma lekki niedobór fosforu 🙄 dostały herbatkę pk dzisiaj z calym tym mułem co na dnie został 😄 oby pomogło a jak nie to dostaną 2-3ml Bio pk 5-8 😁

bo na jednej Runtz Muffin  tez mi  wyskakiwał juz cal mag niedobór a ja cyk 1ml i po problemie 😎

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 24

Czas na mały up 😅

Panie jedzą jak szalone na niektórych wyskoczyły małe niedobory może będzie widać na zdjęciach 🙂 nie ma co się dziwić puchną pełno nowych białych wlochow, szronia się  tez już ładnie   😅 a to dopiero prawie połowa kwitnienia 😁mam nadzieje ze uda mi się zaspokoić ich zapotrzebowanie😁

 

 

maly box 

Dzień 24

nic ciekawego sie nie dzieje  szronia sie ładnie ale te criticale to będzie jakiś koszmar  😁 długo długo im zejdzie mam nadzieje ze przynajmniej w 9tyg sie wyrobią 🤣

 

IMG_4022.jpeg

IMG_4025.jpeg

IMG_4024.jpeg

IMG_4029.jpeg

IMG_4023.jpeg

IMG_4028.jpeg

IMG_4026.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, Toksyna napisał(a):

Ładnie idą widać progres:toptop:

W jakich dawkach dajesz Calmag?

Dawałem 1.5 potem 3 ml a teraz to im 5ml zapodałem nie kazdej tylko na tych co widać niedobory wapnia 🙂  one są różnie karmione niektóre są naładowane ładnie i tylko małe dawki a innym to maskara ciagle mało 😅

 

a daje  im herbatkę pk 5-8 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+