Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Sezony Lumatek Attis 300w pro i hps 150w mix sałat


Esned

Recommended Posts

 

Dzień 53

Czas na ostatniego up przed ścinka 🙂 

panie jeszcze puchna dam im 6-7 dni  jeszcze 😅 trichomy mleczko bursztynowe niegdzie przezroczyste wchodzące w mleko wiec tez decyzja o przetrzymaniu ich 🙂 każda odmiana inaczej 😅

jeden Runtz Muffin ma luźniejsze topy nie wiem czemu tak wyszło widać na jednym zdjęciu 🙄 a tak reszta ładnie posypane twarde to chyba najważniejsze 🙂

 

 

Mały box 

jestem średnio zadowolony wydaje mi się ze 3 panie dostały za dużo azotu j je z lekka zblokowalo, alw topy zbite szronu naprawdę sporo a jedna za to duże topy ale mniej szronu  wiec coś za coś 😅 miejmy nadzieje ze za tydzień będą gotowe 🙂 

 

IMG_4146.jpeg

IMG_4145.jpeg

IMG_4144.jpeg

IMG_4147.jpeg

IMG_4148.jpeg

IMG_4151.jpeg

IMG_4150.jpeg

IMG_4149.jpeg

IMG_4152.jpeg

IMG_4154.jpeg

IMG_4153.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ogl z tego co czytałem ostatnio to minister zdrowia bawari nie chce się zgodzić i blokuje wszytko 😂 pewnie zalegalizują w całych Niemczech tylko każdy land  będzie  miał inne prawo pod tym względem tak jak teraz różne kary za posiadanie (ilość) i uprawę itp 🤷‍♂️

18 minut temu, Rysiu napisał(a):

Coś wiadomo więcej z tą legalizacją z jakichś oficjalnych źródeł? Kiedy, ile, jakie landy?

Zobaczymy co z tego wyjdzie zapas mam nadzieje ze mi starczy do roztrzygnięcia sporu w ich rządzie 😁 bo teraz nawet nie mam gdzie rozstawić 😔 małego już złożyłem poczyściłem i idzie na emeryturę😁 może go sprzedam cały osprzęt do niego jak będzie to  bardziej popularne 🙂  bo nawet ten led co mam mi tam nie wjedzie a pod hps nie chce robić szkoda prądu i lepiej pod ledem wychodzą 😅

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+