Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 110 W // 60x60x170 // 3x Fat Banana Automatic, 1x Royal Gorilla Automatic


Recommended Posts

Wilgoć max 50% na flo to podstawa żeby nie mieć plechy... częsty oprysk też robi swoje.

Można było się ratować fryzjerką albo pochłaniaczem(którego nigdy nie potrzebowałem używać) lub też lepszym wentylatorem mieszającym(25w z regulacją obrotów robi swoje)

Szkoda, że nie potrzymasz dłużej. Znam ten ból bo byłem w podobnej sytuacji. Ale udało mi się ukryć dziewczyny ;D

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 godzin temu, Sergi napisał:

Tak! Wygląda szalenie! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Royal Gorilla, odwiedź nasz blog, w którym rozmawiasz o uprawie tej niesamowitej odmiany 🙂 Jeden z naszych ulubionych.

Ciekawe jak admin waszej stronki zareaguje na przeszkadzajacy spam na forach... Obiecuje, ze takowego maila do Royal Queen Seeds wysle, aby osoba odpowiedzialna za SEO miala przejebane.

26.02 - Jeden z Fat Bananow skonczyl swoj zywot dajac wynik 120g mokrego. Jeden Fat Banan i Royal Gorilla wydaja sie byc juz tez gotowe, pozostal jescze drugi Fat Banana ktory ma same przezroczyste trichormy i wydaje sie chciec jeszcze rosnac i puchnac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

01.02 Royal Gorilla konczy swoj zywot. Nie zwazylem mokrego, dam znac ile wyjdzie suchego.


1x Fat Banana - 25G Suchego

1x Royal Gorilla - 20g Suchego

W boksie jeszcze jeden fat banana, a drugi sie juz suszy.

Edytowane przez CelMarzeniaAtakZycie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, ichikaru napisał:

Właśnie szkoda.

Kulminacyjny moment bez uwiecznienia 😄

Ja zawsze pokazuje to co mi wyszło nawet jak ch*jowe ;D

Przepraszam coś mi tu nie gra  czyja to jest relacja ?🐈 spoko spoko gra gitara...

Edytowane przez Sweter
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+