Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 110 W // 60x60x170 // 3x Fat Banana Automatic, 1x Royal Gorilla Automatic


Recommended Posts

7 minut temu, Sweter napisał:

Widać dbasz o nie jak o własne dzieci ,kotletów nie żałujesz .Tylko ze schabowymi ostrożniej bo się obrzygają .Ostatnio widziałem u kolegi obok a teraz lewatywę im robi i szlocha.

Wlasnie sam sie zdziwilem, ze sam tak mocno zielone. Nawoz dawalem tylko dwa razy. Na samym poczatku dostaly power roots i 12.01 dostaly troszke azotu i nawozy na FLO.

Obecnie w planach mam tylko czysta wode

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

25.01 - Zaczyna się 5 tydzień od kiełkowania. Z autopsji harvest okreslam na 4-5 tygodni (ewentualnie +1 tydzien, przepadam za mlecznymi trichormami)

Temperatura za dnia 25*C, w nocy 21*C

Wilgotność utrzymana na granicy 40%.

Znizylem lampe o jakas dobra polowe. Nie widze potrzeby dokladac zarowek - ~115w leda starcza

Rosliny podlane 24.01 czysta woda - 0.5L / roslina. Nie widze juz w ogole potrzeby aby jesc nawoz - zostawilem sporo wiatrakow mysle, ze one wystarcza. Ostatni raz nawoz podany 12.01 - od tamtego czasu byly juz 3 podlania

Spodziewam sie ze w przeciagu tego i nastepnego tygodnia rosliny urosnal przynajmniej o 1/3 (jak nie o polowe) do gory po czym zacznie sie puchniecie kwiatow. Na przyszlosc siatke bede zakladal przy rozwijajacym sie 4 pietrze - niestety w moim przypadku słabe LST utrudnia sytuacje w rozgałęzianiu rośliny. Miejscami w oczko wychodza dwa odrosty. Z reszta zobaczycie jak to wyglada juz przy harvescie.

Chcialbym dodac, ze w tym momencie widac jak siatka uratowala mi du*e z mala powierzchnia (doniczki 7L tez zrobily robote, jednak wole chyba materialowe 11L do automatow).


Royal Gorilla - moja duma

Fat Banany



Cala rodzinka

 

Edytowane przez CelMarzeniaAtakZycie
  • Like 2
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

29.01 - koncowka 6 tygodnia

Jedna z Fat Bananow (po lewej na dole) wydaje sie miec jakis braki. Profilaktycznie poszla 30% dawki Blooma i Topmaxa. Ucialem rowniez wszystkie dolne odrosty jak i te mniejsze ktore ledwo wystawaly pod siatke - wole poswiecic tydzien stresu aby roslina skupila sie na tym co zostalo niz aby porozwijala duzo malych bobkow. Najpewniej w dniu harvesta ta jedna roslinka pojdzie cala do zjedzenia 😁 Zastanawiam sie czy to nie jest przelanie - ta roslinka zawsze byla pierwsza roslinka, ktora byla podlewana i jestem niemal pewny, ze zawsze do niej lalem wiecej.

Pozostale rosliny wydaja sie rozwijac bardzo na plus. Royal Gorilla w boksie kroluje, a za nim na podobnym poziomie dwie Fat Banany.

 

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Cannabearprofilaktycznie poszedl 1L/4 rosliny z 30% dawki TopMaxa i Blooma.

 

Juz odgornie moge zapowiedziec nastepny grow w marcu z 3x Green Gelato AF i 1x Fat Banana AF. Jesli harvest wyjdzie po mojej mysli 26 lutego (maks 5 marca) to 12-19 marca witamy kolejne panny i moze nowa lampe 🙂

Edytowane przez CelMarzeniaAtakZycie
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

01.02

Wczoraj każda z roślin została podlana 700ml wody (roztwór biobloom 3ml, topmax 3ml per 1.5l wody). Fat Banana, którego spisalem na straty wydaje się fajnie odbijać. Nie ukrywam, że zapowiadaja sie karzelki - roslinki nie odbily do gory tak jak chcialem (moze sie to jeszcze zmieni). Oby byla chociaz z tego seta jarania :blant4: Rośliny bardzo fajnie pozjadały większość wiatraków, które były pod siatka - licze ze skupia sei tylko na kwiatach. Patrzac na grubosc wloskow w Royal Gorilla i lewym gornym Fat Banana zapowiada sie ciekawie.


 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

07.02

W boksie mamy jesień. W tym tygodniu rośliny podlewałem trzy razy. Dwie pierwsze fatbanana wydaja sie byc znacznie glodne wzgledem trzeciego banany i gorilli. Jadlospis w tym tygodniu wygladal tak:

- Poniedzialek (01.02) - wszystkie panny podlane roztowrem z biobloomem i topmaxem.

- Czwartek (04.02) - kazda panna podlana 700ml czystej wody (10% objetosci doniczki).
- Niedziela (07.02) - dwie z fat bananow, ktore maja wyrazne braki zostaly podlane azotem, fosforem i potasem (biogrow 2ml/1l, biobloom 4ml/1l). Pozostale dwa krzaki podlane po 700ml czystej wody.

Do harvestu zostały 3 lub 4 tygodnie - mam nadzieje, że nie będę już musiał dawkować nawozów. Trymowanie bedzie na sucho 🙂

 

 

Edytowane przez CelMarzeniaAtakZycie
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+