Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W/Prawdopodobnie LemonHaze/Całoroczny/Pierwszy projekt/LST


Recommended Posts

44 minuty temu, Pomidorek napisał:

To ty powinieneś widzieć czy jest progres 😄 ja mam tylko zdjęcia i to niekoniecznie tych samych topków... ale chyba jest? :puff:

Jest kariera mordeczko 👌😄😄👊👊 a co do zdjęć to jak najbardziej tych samych topów nie żadnych innych 😉😉 Jaki miało by to sens abym wstawiał zdjęcia z google ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sprawdź trichomy możesz wyciąć trochę tych małych topów jak nie chcesz wszystkich wybierz najmniejsze zetnij otrymuj wysusz degustuj a roślina poscieli moc w to co na niej zostało co byś nie zrobił te najmniejsze już niewiadomo jak się nie poprawia a jak się ich pozbędziesz roślina będzie mogła skoncentrować resztę sił w to co na niej zostanie wtedy jest szansa że te większe spuchna bardziej jak teraz ale to tylko moja sugestia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 18.09.2020 o 17:01, maurycy napisał:

Sprawdź trichomy możesz wyciąć trochę tych małych topów jak nie chcesz wszystkich wybierz najmniejsze zetnij otrymuj wysusz degustuj a roślina poscieli moc w to co na niej zostało co byś nie zrobił te najmniejsze już niewiadomo jak się nie poprawia a jak się ich pozbędziesz roślina będzie mogła skoncentrować resztę sił w to co na niej zostanie wtedy jest szansa że te większe spuchna bardziej jak teraz ale to tylko moja sugestia

Mordko a powiedz mi odżywką dedykowaną do pryskania liści mogę ją pryskać dalej czy na tym etapie rozwoju tylko zaszkodzę ? Bo raz po pryskałem i odniosłem wrażenie że sporo trichomów znikło z roślinki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+