Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150W/Prawdopodobnie LemonHaze/Całoroczny/Pierwszy projekt/LST


Recommended Posts

2 godziny temu, kolezka napisał:

O panie - ty te wszystkie liscie sciales na raz? Nie wiem czy to jest jakis wielki blad - jednakze ja sam staralem sie i tak zawsze czytalem aby strzyzenie rosliny robic etapami

Jeśli tylko zwiększasz przeswit w głąb rośliny to etapami jednak jeśli chcesz robić defo to nie za bardzo da się etapami. Pytanie tylko brzmi czy zdjęcie rośliny jest po cięciach czy przed bo jak przed to zostało jej ich całkiem niewiele co może skutkować pogorszeniem procesu fotosyntezy 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak wszystkie na raz ale zaczynając od największych kończąc na mniejszych i robiłem to prawie cały dzień ale dama ma się dobrze skupiła się na rozwijaniu pąków z dnia na dzień zauważalny znaczny progress czyli było jej to potrzebne ja ogólnie staram się przycinać dwa razy podczas całego życia rośliny raz weg i raz na kwitnieniu 👊👊👊

Godzinę temu, maurycy napisał:

Jeśli tylko zwiększasz przeswit w głąb rośliny to etapami jednak jeśli chcesz robić defo to nie za bardzo da się etapami. Pytanie tylko brzmi czy zdjęcie rośliny jest po cięciach czy przed bo jak przed to zostało jej ich całkiem niewiele co może skutkować pogorszeniem procesu fotosyntezy 

Zdjęcie jest po strzyżeniu.

IMG_20200906_182812.jpg

Edytowane przez Oxytoksy
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co masz na dole to niebieskie swiatlo? chyba sie nie powinna na nim az tak wyciagac
ale dziekuje ze ostatnia fote bo juz widze zeby samemu na wegu od razu przyginac zeby sie rozrastala na dole a mam ograniczenia wysokosci
ile cm od gleby do lampy masz tutaj?

Edytowane przez superfarmerTHC
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 godzin temu, superfarmerTHC napisał:

co masz na dole to niebieskie swiatlo? chyba sie nie powinna na nim az tak wyciagac
ale dziekuje ze ostatnia fote bo juz widze zeby samemu na wegu od razu przyginac zeby sie rozrastala na dole a mam ograniczenia wysokosci
ile cm od gleby do lampy masz tutaj?

Ziomuś na dole lampa bardziej służy jako dodatkowe ciepło jak włączam wentylator to wtedy fajnie to ciepło rozprowadza no i jako doświetlenie delikatne,krzaczek ma ponad 2m od gleby do światła żałuję że nie zrobiłem lollipopa następnym razem siadzie na pewno.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, maurycy napisał:

Moim zdaniem to bym ja już dawno wyciął albo zostawił na boze narodzenie jako choinka

To co mówisz ścinać ją jest już git ? 

Ziomek pomóż choć ty ja nie wiem forum dla ludzi o uprawie widzicie przecież w opisie że pierwszy projekt nie wiele wiem mało tego trafiłem na cało roczną już wgl przejebane coś z tego wyszło poprosiłem tylko o pomoc w ocenie czy już ścinać i nikt nie potrafi normalnie obiektywnie z życzliwości odpowiedziec... To po co to forum??!! Żeby chwalić się fotorelacjami? "Jakiego ja to skuna nie wychodowalem" czy coś w tym stylu... Myślałem że fotorelacje wstawiamy aby wzajemnie sobie pomagać dzielić się zpostrzeżeniami bądź bogatą wiedzą... 🙄🙄🙄🙄😕😕😟  Niżej wstawiam fotki z dziś nie których szczytów gdzie łodygi nie wytrzymują obciążenia i zaraz zaczną się łamać może jednak ktoś zdecyduje się pomóc na prowadzić.IMG_20200913_135733.thumb.jpg.f587f9ca4c6b84170fda178b0fa0e055.jpg

 

IMG_20200913_140544.jpg

IMG_20200913_140340.jpg

IMG_20200913_140055.jpg

IMG_20200913_135835.jpg

IMG_20200913_135554.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem tak tylko żebyś nie miał pretensji. Ogólnie patrząc to dziwna ta Twoja roślina dojrzałość ocenia się po kolorze trichomow (ten biały nalot na liściach i togach tak w skrócie) bierzesz szkło powiekszajace min 60x i oglądasz masz 3 rodzaje przezroczyste-lekko klepią mleczne bardziej bursztynowe najmocniej większość growerow stara się uzyskać mniej więcej 30% bursztynowe na całości. Osobiście zrobił bym tak:

Wszystkie te które uginają się pod własnym ciężarem pod wiązał u góry żeby się nie złamały ogladnal trichomy jeśli gotowe to całość do cięcia jeśli nie,wyciął bym cała ta malizne bo z niej kokosow nie będzie a zabiera energię i czekał dalej pamiętaj że to twój projekt i ty decydujesz kiedy ciąć nikt ci nie powie tak już tnij żebyś później nie wypisywał że ten czy tamten mówił żeby ciąć a jeszcze można było trzymać obserwacja i decyzja należą do ciebie powodzenia

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

17 minut temu, maurycy napisał:

Powiem tak tylko żebyś nie miał pretensji. Ogólnie patrząc to dziwna ta Twoja roślina dojrzałość ocenia się po kolorze trichomow (ten biały nalot na liściach i togach tak w skrócie) bierzesz szkło powiekszajace min 60x i oglądasz masz 3 rodzaje przezroczyste-lekko klepią mleczne bardziej bursztynowe najmocniej większość growerow stara się uzyskać mniej więcej 30% bursztynowe na całości. Osobiście zrobił bym tak:

Wszystkie te które uginają się pod własnym ciężarem pod wiązał u góry żeby się nie złamały ogladnal trichomy jeśli gotowe to całość do cięcia jeśli nie,wyciął bym cała ta malizne bo z niej kokosow nie będzie a zabiera energię i czekał dalej pamiętaj że to twój projekt i ty decydujesz kiedy ciąć nikt ci nie powie tak już tnij żebyś później nie wypisywał że ten czy tamten mówił żeby ciąć a jeszcze można było trzymać obserwacja i decyzja należą do ciebie powodzenia

Uprzejmie dziękuję mordeczko o to mi chodziło dobra mordka z ciebie.

Oby więcej takich normalnych,ludzkich,bezinteresownych mordek na tym forum po prostu ku**a ludzie człowieczeństwo.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+